Mart 28, 2022

Başarılı Analist, Cardano ve Bu Üç Altcoin İçin Güncel Fiyat Tahminlerini Paylaştı

Yakından takip edilen bir kripto analisti ve trader’ı, Cardano (ADA) dahil olmak üzere bir dizi altcoin için kısa vadeli tahminlerini paylaştı.

Altcoin Sherpa olarak bilinen takma adlı trader 170.000 Twitter takipçisine Cardano’nun (ADA) son fiyat hareketinden sonra hala yukarı hareket için biraz yakıtı kaldığını düşünüyor. Trader’a göre, en azından ADA, satış baskısından önce ilk kritik direncine doğru koşmaya devam etmeli.

“ADA: Bence en az 1.25 dolarlık seviyeye gelir. Orada bir geri çekilme olabilir ve short (pozisyonlar) için daha yükseği hedefleyebilir.”

Kaynak: Altcoin Sherpa/Twitter

Sırada merkezi olmayan uygulama (DApp) platformu Near var. Altcoin Sherpa, 12 dolar civarında bir konsolidasyondan sonra, NEAR’ın 20 dolar hedefinden önce %30’luk bir rallinin 16 dolara geri çekilebiceğini düşünüyor.

“NEAR: Plan aynı: 12 dolar civarında yüksek bir aralıkta konsolidasyonu bekleyin ve ardından BTC sabit kaldığı sürece 16 doları hedefleyin.”

Kaynak: Altcoin Sherpa/Twitter

Analistin radarında ayrıca gizlilik odaklı Zcash (ZEC) var. Altcoin Sherpa, ZEC’nin son rallilerini güçlü bir şekilde sürdürmeye hazır olduğunu ve nihayetinde mevcut 206 dolar fiyatının üzerinde %25 ralli yapacağını söyledi.

“ZEC: ZEC/BTC çiftinde net bir trend yok, higher low’lar ve lower high’lar var. Nasıl yorumladığınıza bağlı olarak potansiyel kırılma. ZEC/USD çifti hala harika görünüyor ve bence nihayetinde 250 dolara ilerliyor.” 

Kaynak: Altcoin Sherpa/Twitter

Son olarak, analistin gözü, Popüler non-fungible token (NFT) koleksiyonu Bored Ape Yacht Club’ın yaratıcılarının piyasaya sürdüğü kripto para birimi token’ı olan ApeCoin’de (APE). Analiste göre, APE sağlıklı görünse de düzeltmeden önce çift tepe modeli oluşturmaya hazırlanıyor olabilir. Çift tepe oluşurken, fiyatlar yükselen bir trendde hareket etmektedir. Yükselen fiyatlar, ulaştığı tepe noktasından geri dönerek bir dip oluşturur. Yani söz konusu formasyon yükselen trendin sonlanmakta olduğunu gösterir.

“Bugün iyi gidiyor ama bu konuda çok emin değil, daha düşük zaman dilimlerinde pazar yapısında potansiyel kayma. Satın almadan önce hala bu konuda çok daha büyük bir dip bekliyorum. Çifte tepe gelirse izleyin.”

Kaynak: Altcoin Sherpa/Twitter

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : daily hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.