Ana Sayfa Haberler Balinalar Konsodilasyon Sırasında Bu Meme Coin ve 2 Metaverse Coin’i Biriktiriyor!

Balinalar Konsodilasyon Sırasında Bu Meme Coin ve 2 Metaverse Coin’i Biriktiriyor!

0

Kripto piyasasının konsodilasyon döneminde gelen yeni veriler, dünyanın en büyük Ethereum balinalarının meme kripto Shiba Inu’yu (SHIB) ve en popüler metaverse coin’lerinden ikisi olan MANA ve GALA’yı stokladığını gösteriyor.

WhaleStats‘tan gelen son veriler, borsa dışı en zengin 1000 Ethereum balina adresinin yatırım davranışlarını ortaya koyuyor.

Balina izleme web sitesi, son 30 günde, derin cebe sahip kripto yatırımcılarının ortalama 8.42 milyon dolar değerinde Ethereum (ETH), 2.89 milyon dolar değerinde stabilcoin Tether (USDT) ve 2.46 milyon dolar değerinde de kripto türev borsası FTX’in hizmet varlığı FTX Token (FTT) satın aldığını gösteriyor.

Dördüncü sırada ise, ortalama 1.94 milyon ABD Dolarlık satın alma miktarı ile stablecoin USD Coin (USDC) bulunuyor. Bunun ardından da sırasıyla 1.03 milyon ABD Doları ve 464.228 ABD Doları değerinde ortalama alımlarla Shiba Inu (SHIB) ve oyuncu kontrollü blok zinciri platformu Gala (GALA) geliyor.

Binance’in stablecoin’i Binance USD (BUSD) ETH balinalarının alım listesinde yedinci sırada yer alırken, sanal gerçeklik platformu Decentraland (MANA) ortalama 158.455 dolarlık satın alma tutarıyla sekizinci sırada yer alıyor.

Ethereum ağındaki Bitcoin’i temsil eden ve BTC ile 1:1 desteklenen Wrapped Bitcoin (WBTC) aynı listede dokuzuncu sırada yer alıyor ve onuncu sıradaki merkezi olmayan türev borsası Serum’un yerel varlığı SRM ile ilk 10 listesi tamamlanıyor.

En büyük Ethereum balinalarının kripto hazinesine bakıldığında, ETH’nin kendisi ortalama 166.56 milyon doların üzerinde varlıkla en üst sırada yer alıyor. Shiba Inu ise, ortalama 1.69 milyon dolar değerindeki yatırım miktarı ile hala ikinci sıradaki yerini koruyor.

Kaynak: WhaleStats

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

YORUM BULUNMUYOR

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın