Balinalar Fırsatı Kaçırmadı ve Bu Meme Coin’i Dipten Topladı!

Derin cepli piyasa yatırımcıları, popüler meme coin FLOKI’nin son zamanlarda yaşadığı volatil fiyat hareketiyle ilgilenmiyor ve daha fazla coin satın almaya devam ediyor.

Floki Inu (FLOKI) fiyatı son 24 saatte %20’nin üzerinde değer kaybetti. Bu düşüş, son birkaç gün içinde büyük bir ivme kazandıktan sonra geldi. Meme coin FLOKI’nin son zamanlarda yaşadığı geri çekilme bazı ticaret topluluklarında endişelere yol açmış olabilir, balinalar olarak da bilinen büyük kripto para piyasası oyuncuları son fiyat hareketlerinden rahatsızmış gibi görünmüyor.

Ethereum, BSC ve diğer birkaç blockchain’deki en büyük cüzdanları takip eden izleme platformu WhaleStats, bu sabah erken saatlerde en büyük 100 Ethereum (ETH) balinasının işlemleri hakkında bazı bilgiler paylaştı. Verilere göre, en büyük 100 Ethereum yatırımcısı son yirmi dört saat içinde aktif olarak FLOKI satın alıyor. Meme coin, son 24 saatte en büyük 100 Ethereum balinası arasında en çok satın alınan 10 token arasında yer alıyor.

Ayrıca Floki, ilk 500 BSC balinası arasında en çok işlem gören token olarak GMT’yi geride bıraktı. WhaleStats tarafından sağlanan verilere göre token kısa bir süre için en çok işlem gören kategoride DOGE, SHIB ve GMT token’larını geride bıraktı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere büyük trader’lar ve yatırımcılar piyasadaki fiyatları kontrol ettiğinden ve trendin yönünü değiştirme yeteneğine sahip olduğundan, balina alımı genellikle bir varlık için olumlu bir işaret olarak kabul ediliyor.

Son olarak CoinMarketCap’ten alınan bilgilere göre, basın zamanında FLOKI 0.00004763 dolar seviyesinde işlem görüyor. Buna bağlı olarak meme coin fiyatı son 24 saatte %20’nin üzerinde değer kaybetti. Buna rağmen, bir önceki haftaya göre meme coin’in değeri %114’den fazla arttı.

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Kaynak : CoinGape


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.