Balinalar, Düşüşü Fırsata Mı Çevirdi? İşte Büyük Balina Hareketine Sahip Altcoin’ler!

Analitik veri sağlayıcısı Santiment tarafından paylaşılan bilgilere göre, Ocak ayından bu yana ETH balinalarının sayısı şimdiye kadar yeni bir tarihsel seviyeye yükseldi. Ayrıca, 10.000’den fazla ETH’ye bulunduran cüzdana sahip olan kullanıcı sayısı, tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Son düşüşte Ethereum’un yanında REN ve BAND balinaları da harekete geçti. Detaylar haberimizde.

Santiment’e göre, Pazar günü Bitcoin 60.000 dolar seviyesinden 51.000 dolar seviyesine düştükten ve altcoin’leri de peşinden sürükledikten sonra, balinalar bazı coin’leri dipten satın aldı.

Şirket tarafından paylaşılan grafikler, balina adreslerinin miktarının (örneğin 10.000’den 10.000.000.000 token’a sahip adresler) Ethereum (ETH), Ren Protocol (REN) ve Band Protocol (BAND) için arttığını gösteriyor. Celcius (CEL), Litecoin (LTC) ve Storj’a (STORJ) gelince, bu altcoin’ler için balina boyutunda cüzdanların sayısı azaldı. Tüm bu verilere buradan ulaşabilirsiniz.

Bir başka popüler kripto analiz platformu Glassnode ise, 10.000’den fazla ETH coin’e sahip adreslerin sayısının, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.162’ye yükseldiğini bildirdi.

Son olarak 16 Nisan’da tüm zamanların en yüksek seviyesine (2,547 dolar) ulaşan ETH’nin sonrasında düşüşe geçtiğini söyleyebiliriz. Yazım sırasında, piyasa değeri açısından en büyük ikinci kripto para birimi 2.192 dolar’dan işlem görüyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : U Today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.