Balinalar Düşüşleri Fırsat Bildi: Para Bu Coin’e Aktı!

Kripto para piyasasının toplam değeri son 24 saatte %1,08 oranında geriledi. CoinMarketCap verilerine göre değer şu an 861.01 milyar dolar civarında. Kripto para piyasası 24 saatte düşüş kaydetmeye devam ederken, Santiment verileri dikkat çeken Bitcoin verileri paylaştı.

Sonuç olarak yatırımcılar, yaşanan fiyat düşüşlerini fırsat olarak değerlendirdi ve cüzdanlarına çok sayıda coin ekledi.

Santiment tarafından paylaşılan bir tweet’e göre 100 ile 10.000 BTC tutan adresler son dokuz günde 726 milyon dolarlık Bitcoin varlığı satın aldı.

Tweet’e göre USDT, BUSD ve DAI satın alımlarının da hız kazandığının altı çizildi. Santiment’e göre bu durum kripto para piyasası için iyi bir gelişme.

Santiment Bitcoin analizi

Tweet’te paylaşılan grafikte de görülebileceği üzere 100.000 ile 10 milyon USDT, BUSD ve DAI stabilcoin varlıklarında artış var. Sonuç olarak Bitcoin tutan balinalar son dokuz günde 726 milyon dolar değerinde BTC satın aldı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Bitcoin 17.600 dolar civarında işlem görürken, Ethereum 1.286 dolar civarında işlem görüyor.

Son 24 saatteki işlem hacmi ise Bitcoin cephesinde %3,71 artışla 26,060,569,916 dolar seviyesinde. Bitcoin son 24 saatte 18,318.53 dolar ile yerel zirve kaydetti.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : CoinEdition


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.