Balinalar Düşüşleri Fırsat Bildi, “Meme Coin Yok Satıyor!”

0
Balinalar Düşüşleri Fırsat Bildi,

Kripto para piyasaları birkaç gündür ayıya yenik düştü ve tabiri caizse boğuldu. Yakından takip edilen meme coin Shiba Inu (SHIB) de bu düşüşlerden nasibini aldı. Fiyattaki düşüşleri geride bırakıp ağ ve token varlığı üzerinde çalışan SHIB Ordusu, yine de bu düşüşlerin yarattığı hissiyatı gizleyemedi.

Koinfinans.com olarak belirttiğimiz üzere, son birkaç gün içerisinde %20,42’lik düşüş kaydeden Shiba Inu, yaşanan son düşüş trendinden en çok etkilenen altcoinlerden birisiydi. Bu trend SHIB fiyatını 0,0000165 dolara kadar düşürdü. Haber hazırlanırken önceki güne kıyasla düşüş %3,41 civarında yer alıyordu. Bu düşüşler mevcut yatırımcıları korkutsa da Ethereum balinaları dipten satın almak için kolları sıvamış gibi görünüyor.

BlueWhale0073 olarak da tanınan bir ETH balinası milyarlarca meme coin Shiba Inu’yu cebe indirdi ve satın almaya devam ediyor. SHIB’in dayandığı düşüşten yararlanan ETH balinası, 4.801.979 dolar değerinde 311.816.880.855 SHIB satın aldı.

Shiba Inu’nun değerindeki bozulma kimseyi korkutmamış gibi görünüyor. Piyasanın her yerinde aşırı korku varken, ETH balinaları kripto piyasalarındaki düşüşe güveniyor. SHIB, bu balinalar tarafından en çok satın alınan dördüncü token olduğu için bu balinaların en iyi seçimi olarak kalmaya devam etti. Bu, zarif değerinden bağımsız olarak kripto projesini çevreleyen iyimserliğin altını çiziyor.

shiba inu meme coin

Büyük fiyat düşüşüne rağmen, meme coin SHIB’nin günlük işlem hacmi 2,14 milyar dolarda kaldı ancak altcoin‘in piyasa değeri 49,26 milyar dolara düştü.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın