Balinalar Düşüşe Rağmen Bu Meme Coin’i Biriktiriyor -İşte Nedeni

0
Balinalar Düşüşe Rağmen Bu Meme Coin'i Biriktiriyor -İşte Nedeni
  • Shiba Inu (SHIB), geçtiğimiz hafta bir milyardan fazla token yakımıyla gündeme gelmişti.
  • Yaşanan tüm fiyat düşüşleri balinaları vazgeçirmedi ve SHIB biriktirmeye devam ettiler. Öte yandan token şu an en çok işlem gören ‘akıllı sözleşmelerden’ birisi de olmayı başardı.
  • Analistler ise SHIB ekosistemindeki benimsenmenin artmasına ve balinaların büyük satın alımlar yapmasına rağmen bir düzeltme daha bekliyorlar.

Token, yalnızca bir gecede en büyük 500 Ethereum balinası arasında ticaret hacmine göre ilk 10 kripto para arasına geri dönmeyi başardı. Balinalar, Shiba Inu fiyatındaki düşüş eğiliminden bağımsız olarak meme coin’i toplamaya devam ediyor.

Shiba Inu Balinaları Aktiviteyi Arttırıyor

Ethereum blok zincirinde yer alan büyük cüzdanlı yatırımcılar, son düşüşle sürekli olarak Dogecoin katili toplamaya devam etti. Shiba Inu fiyatı bir gecede %10 kayıp kaydetti ancak balinalar birikime devam etti.

Son 24 saat içinde, büyük cüzdanlı yatırımcıların etkinliği arttı. WhaleStats’ten alınan verilere göre, bu büyük cüzdan yatırımcıları milyarlarca Shiba Inu ile etkileşime girdiğinden aktif balina adreslerinde %44,44’lük bir artış kaydedildi.

Ethereum ağındaki en iyi 2000 balina cüzdan adresi, fiyatta %25’lik bir düşüşe rağmen aktif olarak Shiba Inu ticaretinde yer aldı.

Shiba Inu

Welly NFT Mint’i Başarıyla Sonuçlandı

Shiba Inu kısa süre önce dünyanın ilk gerçek fast food işletmesi Welly Friends‘e güç verdi. Welly, temayla yeniden markalaştırılan ve Dogecoin katilinin ilk gerçek dünyadaki kullanımı olarak ortaya çıkan burger lokantasıdır.

Proje, NFT’lerinin basımını başarıyla tamamladı ve destekleri için ShibArmy’ye teşekkür etti.

Koleksiyonun taban fiyatı şu anda en büyük eşler arası NFT pazarı OpenSea’de 0,29 ETH değerine sahip.

Shiba Inu’nun yaratıcısı Ryoshi’nin ortadan kaybolmasından sonra Shytoshi Kusama proje lideri olarak öne çıktı ve Welly NFT’lerinin üyelik aracı olarak hareket etmek için oluşturulduğunu belirtti. Bu NFT’ler, belirli Welly lokasyonları için akıllı sözleşmeler olarak hareket edecek.

SHIB Yakımları Devam Ediyor

Tüm bu gelişmeler devam ederken yakma portalından gelen verilere göre, geçtiğimiz hafta boyunca yaklaşık 1 milyar SHIB yakıldı. Şimdiye kadar 410,36 trilyon token yakıldı, bu paralar dolaşımdan çekildi ve ölü cüzdanlara gönderildi.

Shibburn

Coinbase’de Shiba Inu Satın Alma Baskısı Arttı

Shiba Inu üzerindeki satın alma baskısının yılın en yüksek seviyelerine ulaştığı tespit edildi. En büyük kripto para borsalarından biri olan Coinbase’de, platformun ticaret uygulamasından alınan verilere göre, kullanıcıların %81’i SHIB satın almaya hevesliyken, %19 satış yapma eğiliminde bulunuyor.

Bu, SHIB için %91 olan Eylül 2021’de gözlenenden sonra verilen en yüksek “satın alma” siparişi olarak kaydedildi. Eylül 2021’den sonra meme coin parabolik hale geldi ve Ekim ayında %1.000 fiyat artışına tanık oldu.

Analistler ise Shiba Inu fiyat trendini değerlendirdi ve düşüş görünümü ortaya koydu. Önde gelen bir kripto analisti olan Eno Ikenna Eteng, SHIB/USDT fiyat grafiğinin daha fazla düşüş olasılığının olduğunu gösterdiğini savunuyor.

Analist, fiyat grafiğindeki azalan üçgenin çöküşünden ölçülen hareketin tamamlanmadığını savunuyor. Boğalar için bir sonraki hedef 0,0000066 dolar. Haziran 2021 çift dip seviyesi 0.00000565 dolar, meme coin bozulmaya devam ederse SHIB fiyatı için aşağı yönlü hedeftir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın