Balinalar Bu Meme Coin’i Büyük Zararlara Rağmen Terk Ediyor!

Kripto para dünyasının parlayan yıldızları meme coin’ler bir süredir pek de istediği gibi ilerlemiyor. Gelen verilere göre PEPE Coin balinaları bir süredir ilgiyi çekti ve zarar ederek satış yapıyorlar.

Meme coin son 24 saat içinde %9 daha değer kaybederken balinalar aradıkları performanstan oldukça uzaktalar. Bu nedenle bazı büyük yatırımcılar işi bırakıyor ve önemli bir kayıpla satış yapıyor.

Popüler on-chain analiz kaynağı Lookonchain verilerine göre en az iki balinanın önemli kayıplar yaşadığını görülebiliyor. Bunlardan biri, bugün 142.000 dolar zararla toplam 375,8 milyar PEPE satan 0x4614 ile biten bir adres oldu. Başka bir balina ise yaklaşık 35.000 dolar zararla 257 milyar token sattı.

Meme coin cephesinde işler pek iyi gitmezken, düşüşler bir süredir düzenli bir şekilde devam ediyor. CoinMarketCap’ten alınan veriler, büyük meme coinlerin neredeyse tamamının önemli kayıplarla işlem görüyor. Son yedi günde DOGE %2,5, SHIB – %4,2, PEPE – %20, FLOKI – %7,83, BONE – %13,3, ELON – %4,2 ve benzeri düşüşler yaşadı.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.