Balinalar Bu Meme Coin’de Rekor Alım Yaparken, SHIB Coin’inin Fiyatı İse Fırladı!

  • 4.5 trilyondan fazla meme coin, son üç gün içinde Ethereum’daki en büyük kripto balinaları tarafından transfer edildi. Bu Shiba ekosistem coin’i ise geçtiğimiz günlerde yüzde 90’a varan bir artış yaşadı.

Ethereum, BSC ve diğer birkaç blok zincirindeki en büyük cüzdanları takip eden izleme platformu WhaleStats, son üç gün içinde ETH’deki en büyük 100 balinanın 855 milyar Shiba Inu (SHIB) satın aldığını bildirdi.

Ayrıca, birkaç gün önce, anonim cüzdanlar tarafından göz kamaştırıcı 3.3 trilyon Shiba Inu transfer edildi.

Balinalar 4.35 trilyon SHIB’i transfer etti

WhaleStats web sitesinde yayınlanan son verilere göre, son üç gün içinde, en büyük Ethereum cüzdan sahipleri, 9.6 milyon dolar değerinde toplam 855.614.973.262 Shiba Inu ekledi.

Koinfinans.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere 21 Eylül’de, dev cüzdanların SHIB zulası, Shiba Inu token’de toplam 125.152.623 dolar seviyesindeydi. Bu alımların sonucu olarak, bu meme kripto para birimlerinin miktarı 134.767.965 dolar değerinde SHIB’e yükseldi.

Ayrıca, üç gün önce, iki anonim cüzdan, 37.019.528 dolar olarak değerlendirilen 3.305.315.050.342 SHIB’i takas etti. Transfer gününde bu miktar, fiat para olarak bu zulanın değeri 2 milyon dolar daha azdı.

Ancak son 24 saat içinde, Shiba Inu fiyatı yüzde 8’den fazla değer kazanarak 0.00001147 dolara kadar yükseldi. Bununla birlikte, şimdiye kadar fiyat yüzde 2,5 düştü ve meme kripto para birimi Bitstamp borsasında 0,00001118 dolar seviyesinden işlem görüyor.

shib

BONE, Shibarium Lansmanı ve bu yeni güncellemeler nedeniyle %87 arttı

Shiba Inu’nun yerel kripto para birimlerinden biri olan Bone ShibaSwap (BONE), 22 Eylül Perşembe günü yüzde 20 artarak gün içi en yüksek seviyesi olan 1,37 dolara ulaştı. Shibarium’un halka açık beta test ağının piyasaya sürülme tarihi yaklaştıkça, yatırımcılar da token üzerindeki satın alma baskısını artırdı ve BONE fiyatı yükseliş eğiliminde işlem görmeye devam etti. Herhangi bir sorun olmazsa, test ağının bu ayın sonuna kadar çalışır hale gelmesi bekleniyor.

Haftanın başlarında, BONE fiyatı 1,77 dolar seviyesinde zirve yaptı ve son 30 gün içindeki artışı yüzde 87’ya kadar arttı, şu anda ise geçtiğimiz aya göre yüzde 70’lik bir artışla işlem görüyor. Sonuç olarak, geçen ay BONE’a yatırım yapanlar hafta içerisinde portföylerini neredeyse iki katına çıkardı. BONE fiyatı Temmuz 2022’den beri yükseliyor ve bir aydan kısa bir süre içinde 0,48 dolar seviyesinde 1,10 dolar seviyesine kadar yükseldi.

BONE’un fiyatı grafiği hala yeşilde işlem görmeye devam ediyor ve bu ivmeyi sürdürebilirse, önümüzdeki haftanın sonundan önce muhtemelen 2 dolardan işlem görmesi bekleniyor. BONE fiyatı son üç ayda iki katına çıkarak yatırımcılara büyük yatırım getirileri sağladı.

Shibarium test ağı lansmanı ve BONE fiyatı artışı

BONE, Shibarium katman-2 ağının yönetim token’ı olacak. Ağı oluşturan şirket olan Unification xFund’a göre, katman-2 ağının belgeleri önümüzdeki haftaya hazır olacak ve BONE token Shibarium ağında gas ücreti olarak hizmet edecek. Bu da BONE’u Shiba Inu topluluğunda mükemmel bir kullanım örneği haline getirecek.

Bununla birlikte, Shibarium ağının lansmanı için kesin tarih henüz belli değil. SHIB ekibi yalnızca lansmanın bu ay olacağını duyurdu ve Shibarium lansman tarihinden önce erken bir giriş pozisyonu almayı uman yatırımcılar da daha fazla BONE tokeni satın alarak buna hazırlanıyor. Yatırımcılar, tokenin Shibarium ağında bir kullanım durumu olacağından BONE fiyatının artmaya devam edebileceğine inanıyor.

Sonuç olarak, fiyat artışı bu yatırımcılar için daha yüksek getiri sağlayacaktır. Güncel haberlere göre BONE, SHIB ekibi katman-2 ağının lansman tarihini açıklayana kadar satın alma baskısı görmeye devam edecek.

En son verilere göre, BONE şu anda 1,47 dolardan işlem görüyor ve son 24 saatte yaklaşık 3 artmış durumda. Bununla birlikte, token Temmuz 2021’de belirlediği 15.50 dolarlık zirve fiyatından hala yüzde 90 daha düşük.

Ayın başlarında, SHIB ekibi BONE token’ları için 230 milyona bir üst sınır ilan etti ve böylece BONE token’ının daha fazla basılmasını önledi. BONE’nin maksimum arzı hala 250 milyon olsa da, kalan 20 milyon gas ve Shibarium doğrulayıcıları için kullanılacak. Son zamanlarda sıklıkla gelen borsa listeleme haberleri de BONE’un geçen ay fiyatta önemli bir artış elde etmesinin nedenlerinden biriydi. BONE, geçtiğimiz ay kriptonun en çok kazananlarından biriydi.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Utoday, CryptoNewsFlash


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.