Balinaların Birikim Yaptığı Bu Meme Coin Tarihi Bir Dönüm Noktasına Ulaştı!

Shiba Inu‘nin (SHIB) uzun vadeli yatırımcılarının sayısında tarihi bir dönüm noktasına ulaştı. 2022’nin başından beri piyasada görülen düşüş piyasası, bu  güçlü elleri büyük bir teste tabi tuttu ama yatırımcılar verilere göre pes etmedi.

IntoTheBlock’a göre, meme coin’lerini bir yıldan uzun süredir elinde tutan tüm Shiba Inu yatırımcıları “uzun vadeli yatırımcılar” olarak adlandırılıyor. Bu bağlamda, SHIB, %1’den %55’e yükselen yatırımcı yüzdesi ile yılın başından bu yana kayda değer bir ivme kazandı.

Balinalar Shiba Inu yatırımı yapıyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Terra ve FTX gibi büyük çöküşlerle şiddetlenen düşüş piyasası koşulları, genel olarak genel bir inanç kaybına neden oldu. Buna karşılık, Shiba Inu yatırımcıları için durum farklı görünüyor, çünkü inançlı sahiplere atıfta bulunan “yatırımcılar” yükselişte.

Daha iyi anlaşılması açısından, Litecoin ve Polygon için uzun vadeli sahiplerin (“hodler”ların) sayısı sırasıyla %44 ve %31’dir.

Balinalar meme coin birikimi yapıyor

Bunların yanında WhaleStats verilerine göre meme coin, 76.984.166 dolar değerinde SHIB “tutan” en büyük 5.000 ETH balinasının en büyük yatırımı konumunda.

SHIB ayrıca son 24 saatte en büyük 1.000 ETH balinası kategorisinde satın alınan ilk 10 token arasında yer almayı başardı.

Basın zamanında meme coin, 0.0000093 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : U Today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.