Aralık 13, 2022

336 Milyarlık Alım: Balina Yakım Oranı Artan Meme Coin’e Yüklendi

Marsbrothers.eth isimli zengin bir Shiba Inu yatırımcısı, meme coin fiyatı günlük grafikteki kritik destekten keskin bir şekilde toparlanırken 2.99 milyon dolar değerinde SHIB biriktirdi.

Etherscan verilerine göre, “marsbrothers.eth” adlı bir cüzdan, “Binance 15” adlı Binance ile ilişkili cüzdanlardan birinden 2.993.004 dolar (2.99 milyon dolar) değerinde 336.292.667.662 (336.29 milyar) gibi şaşırtıcı bir SHIB eklemesi yaptı.

Shiba Inu meme coin adresi

SHIB Fiyatı

Söz konusu balina işlemi, Shiba Inu’nun günlük grafikte 0.00000838 dolardaki kritik desteğinden toparlanmasının ardından gerçekleşti. Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, ayılar Shib’i 9 Kasım 2022’den bu yana güçlü desteğin altına düşüremediği için Shiba Inu’nun fiyatı 0.00000838 doların üzerinde dengeleniyor gibi görünüyor. 12 Aralık Pazartesi günü Shiba Inu, 0.00000838 dolar seviyesini üçüncü kez yeniden test etti.

Yakım Oranı

Son 24 saatte 43.84 milyondan fazla Shiba Inu (SHIB) yakıldı. Bunlar arasındaki iki önemli yakım işlemi, Cryptocom ile ilgili bir cüzdandan gelir. Shibburn.com’a göre, söz konusu devasa SHIB yakımları, meme coin yakım oranını son güne göre %138.08 oranında artırdı.

Shiba Inu meme coin yakım oranında artış

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : the crypto basic


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.