Bakkt’ın Yeni Rekoru!

0
484

Büyük beklentiler ile piyasaya giren ama sonrasında tam bir hayal kırıklığı yaratan Bakkt platformu iyileşmeye devam ediyor.

9000 dolar seviyelerinde seyreden Bitcoin fiyatı dün ani bir düşüş yaşadı. Şu an için Bitcoin’in, 9000 dolara seviyelerine yeniden ulaşmaya çalıştığı sırada Bakkt Bitcoin vadeli işlem sözleşmeleri hacmi yeni bir rekora imza attı.

Henüz çok uzun bir geçmişe sahip olmayan platform, ilk etapta beklenilen başarıyı yakalamadı. Ama platformun, için de bulunduğumuz günlerde iyi bir performans sergilediğini söyleyebiliriz.

Bakkt tarafından paylaşılan bilgiye göre Cuma günü 1741 BTC değerinde sözleşme alınıp satıldı. Bu sayı yaklaşık olarak, 15.5 milyon dolara tekabül ediyor. Bu şu an kadar ki en yüksek seviye. En güncel rekor seviyesi ise 25 Ekim 2019’da kaydedilmişti. 25 Ekim’de platform, 10.3 milyon dolar değerinde bir işlem hacmine ulaşmıştı. Cuma günü elde edilen rekor seviyesi ise bunun çok üstünde.

Elde edilen yeni hacim rekoru, Bitcoin’in 9250 dolar seviyelerinden 8600 dolara kadar gerilemesiyle birlikte geldi. Bu yeni rekorla birlikte kasım ayına güzel bir başlangıç yapan Bakkt’ın bu ay içerisinde performansını daha da iyileştirmesi bekleniyor.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın