Bakkt Platformuna Yatırımcıların’dan Sorular Var

0

Kıtalararası Borsa’nın piyasaya sürülecek olan kurumsal ticaret platformu Bakkt, geçtiğimiz yıl fon sağlamada 180 milyon doların üzerinden üzerinden bir artış yakaladıktan sonra 740 milyon dolar değerinde bir değer kazandı;

Henüz herhangi bir yatırım ürününü piyasaya sürmemiş ve yatırımcılarıyla bağlantı kurmaya devam eden Bakkt, daha fazla fon toplaması durumunda değerini daha da artırabilir.

Aynı zamanda yatırımcılar arasındaki risk-getiri sorunları oranlarıyla ilgili olarak belirsizlikte kaldıklarını, Bakkt’ın resmi olarak başlatılmasını ve geleneksek platformlardan farklı tarzlarda işlem görmesini istedikleri vurgulandı.

Bir açıklamada, “Nakit akışı açısından Bakkt, sözleşme ücretlerine gör fazla kazanmayacak, bu yüzden de platformun çok fazla hacme ihtiyacı var” dedi.

“Yatırımcıların tipik olarak A Serisi için bekledikleri getirileri alması için bir çok şeyin sıraya girmesi gerekecek”

Açıklamada belirttildiği gibi, Amerika Birleşik Devletleri Emtia Vadeli İşlemler Ticaret Komisyonu (CFTC) düzenleyicisi, Bakkt’ın ilk olarak piyasaya çıkışını birkaç kez geride kaldığı operasyonlarda olan hataları gidermeye çalışıyor.

Komisyon Üyesi Berkovitz’e göre Bakkt’ın ilk ürünün Bitcoin (BTC) vadeli olarak piyasaya sürülmesini sağlamak için milletvekilleri arasında sıcak temaslar var gibi görünmekte.

Kaynak: Cointelegraph

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın