Bakkt CEO’sunun Senato Adaylığına Trump Engeli!

0
376

Büyük bir beklenti yaratan ve sonrasında hayal kırıklığı yaşatan Bakkt platformu zaman zaman gündeme gelmeye devam ediyor. Çoğu kez kırdığı rekorlar ile adından söz ettiren Bakkt bu kez farklı bir olay ile gündeme geldi.

Geçtiğimiz günlerde Bakkt platformunun CEO’su Kelly Loeffler’ın Georgia eyaletinden senatoya seçildiği bilgisi hızla yayılmıştı. Yapılan açıklamalarda Loeffler’ın Georgia adına senatoda bulunacağı belirtildi.

Georgia Eyaleti Başkanı Brian Kemp‘in bu bilgiyi önümüzdeki günlerde açıklaması ve Loffler ile bir görüşme gerçekleştirmesi bekleniyordu. Ama söylentilere göre Donald Trump bu gelişmeyi desteklemiyor.

Bakkt CEO’su Kelly Loeffler “Seçilirsem Trump’ı, Senatör David Perdue’yü ve sizi, Amerika’yı desteklemeye devam edeceğim.” açıklamasıyla Trump’a olan yakınlığı açıkça belirtmiş olsa da Donald Trump’ın, Loeffler yerine başka birisini, Senato’ya sokmayı planlanıyor. Trump ve diğer parti yöneticilerinin desteğini alan isim; Doug Collins.

Şu an birçok adayı olan ve kimin alacağı merakla beklenen koltuk, sağlık sorunları sebebiyle bu yıl Senato’dan ayrılacak olan Johnny Isakson tarafından kullanılıyor. Söz konusu koltuğun sahibinin önümüzdeki hafta açıklanacağı söyleniyor. Yarışı Bakkt CEO’suKelly Loeffler mı yoksa Doug Collins mi kazanacak önümüzdeki günlerde hep birlikte göreceğiz.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın