Baby Doge Agresif Hamleler Yapıyor: İşte Detaylar

Baby Doge Coin‘e ait Twitter hesabında yapılan bir duyuruya göre coin için yeni bir takas protokolünün “test ağı” bugün erken saatlerde yayınlandı.

Twitter hesabında paylaşılan habere ek olarak CoinMarketCap verilerine göre meme coin‘in fiyatı şu an bir yükseliş kaydetmeye çalışarak “yeşil bölgede” kalmaya devam ediyor. Baby Doge söz konusu protokolün lansmanını geçtiğimiz hafta duyurmuştu.

Test ağı yayınlanan yeni takas sistemi ise şu şekilde çalışacak; kullanıcılar tarafından ödenen takas ücretlerinin bir kısmı, deflasyonist yapıyı korumak için Baby Doge token’ını yakmak için kullanıcılarca ve arz azaltılacak.

Takas protokolü, aynı zamanda ortak projeler için de ücretleri kaldırdı. Ancak, popüler coin’ler için normal ücretler alınmaya devam edecek. Öte yandan kartlarını kullanarak alım yapmak isteyen kullanıcılar ise Simplex’i kullanarak kolay bir alışveriş yapabilecek.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, Test ağını kullanmaya başlamak için kullanıcıların Metamask’a veya diğer popüler cüzdanlara bağlanması gerekiyor. Cüzdanınız bağlandıktan sonra, hemen hemen her token’ı BSC token ile değiştirebilirsiniz. Bitcoin ve Ethereum gibi önde gelen kripto para birimleri desteğinin ise en kısa sürede ekleneceği bilgisi paylaşıldı.

Blockchain güvenlik firması CertiK, takas protokolünü denetlemekten sorumlu firma olarak da atandı. Baby Doge, 10 Ağustos tarihinde paylaştığı tweetine göre geçen hafta platformda en çok izlenen token oldu.

Takas dışında, protokol takas, çiftçilik, staking ve oylama gibi özellikler de sunuyor. Yakın tarihli bir soru-cevap etkinliğine göre, Baby Doge ekibi ayrıca oyuncuların token üzerine bahse girmelerine izin verecek ve belirli bir yüzdesi sonunda yakılacak bir oyun yayınlamayı planlıyor. Token’ı dünya çapındaki trader’larla harcanmasını mümkün kılacak fiziksel BabyDoge kartlarının yolda olduğu bilgisi paylaşılıyor.

Baby Doge’un arkasındaki ekip, takas protokolü için “agresif” bir pazarlama planı planlıyor. DefiLlama tarafından sağlanan verilere göre, şu anda kilitli toplam değeri 3,27 milyar dolar olan BSC’nin önde gelen merkezi olmayan borsası PancakeSwap ile rekabet edip edemeyeceğini göreceğiz.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : U.Today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.