Az Bilinen Altcoin’den Ay’a Yolculuk! Yüzde 15000 Artış Var!

0

Kripto dünyasında gerçekleşen genel metaverse trendi ısınmaya devam ederken, yeni bir uzaylı temalı oyun tokeni Dünya’nın atmosferini terk ediyor.

Merkezi olmayan sosyal bir oyun platformu olan UFO Gaming (UFO), Ethereum ağı üzerine inşa edilmiştir ve proje kullanıcıların kendi klanlarını oluşturabilecekleri, sanal araziye sahip olabilecekleri, ticaret yapabilecekleri ve kripto veya non-fungible token (NFT’ler) kazanabilecekleri bir “Dark Metaverse” içerir.

CoinGecko’dan alınan verilere göre, UFO Temmuz ayındaki ilk lansmanından bu yana meteorik bir yükseliş yaşadı ve ilk fiyatı olan 0.000000350110 dolardan yazım sırasındaki değeri olan 0.00005318 dolar seviyesine yüzde 15000’ün üzerinde fırladı. Bunun yanı sıra metaverse coin, daha önce de bir yazımızda belirttiğimiz üzere sadece geçen hafta yüzde 120’nin üzerinde arttı.

UFO’nun arkasındaki ekip, ekosistemin topluluk odaklı olmasını istediklerini ve çok çeşitli benzersiz gezegenlere sahip olmayı planladıklarını söylüyor.

“Yeni bir gezegen keşfedildiğinde, yeni bir oyun çok da uzakta değildir. The Dark Metaverse’de yayınladığımız her oyun kendi gezegenini temsil edecektir.

UFO projesinin özellikleri platformun web sitesine göre şunları içerir:

“UFO Gaming, geleneksel oyunları blok zincirine bağlayan ve oyunculara oynarken kazanma yeteneği veren tamamen merkezi olmayan bir oyun platformudur. Kullanıcılar, varlık sahipliği üzerinde tam bir kontrole sahiptir. Bir platformdan diğerine aktarılabilir oyun varlıkları (NFT’ler, para birimi) bulunmaktadır. [Platform] şeffaf ve sürdürülebilir bir oyna-kazan [P2E] oyun ekonomisidir. “

UFO token sahipleri, stake yaparak “plazma puanları” kazanabilirken, en büyük sahipler, UFO metaverse’inin geleceğini belirlemek için DAO (merkezi olmayan otonom organizasyon) oy haklarına sahiptir.

Bugün akşam saatlerinde 0.00005569 dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan UFO, 1.3 milyar dolarlık bir piyasa değerine ulaştı ve kripto para birimleri listesinde 109. sırada yer alıyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın