Mayıs 2, 2022

Axie Infinity (AXS) Fiyatı %40 Patlamaya Hazır Olabilir!

Axie Infinity (AXS) fiyatı analistler tarafından bir süredir yakından takip ediliyordu. Analistlerin beklentisine göre AXS, kısa bir süre içerisinde %40 artış yakalayabilecekti. Buna karşın fiyat son birkaç gündür pek iyi durumda değil. Küresel piyasalarda doların güç kazanması kripto para piyasalarını da olumsuz etkiledi.

AXS fiyatı şu an 26,11 dolarlık seviyede bir taban belirledi, boğaların 31,38 dolar üzerinde kapatması için kullanılacak bir seviye olarak da işlev görecektir. Boğalar bu yükselişinde başarılı olursa Nisan ayı boyunca sildiği kayıpları geri alacak ve 44,45 dolara kadar yükselmeyi deneyecek.

Axie Infinity Aylık Pivota Geri Dönebilir

Axie Infinity, ayıların short pozisyonlarını katlamaması ve bu son birkaç dolarlık kazancı artırmasıyla hafta sonu boyunca düşüş sürprizine yakalandı. Göreceli Güç Endeksi (RSI) 30 seviyesini kırdı ve aşırı satım bölgesinde derinden işlem gördü. Satış tarafı hacmi kurudukça, boğalar toparlanma ve ardından 31 doların üzerinde satın alma fırsatı gördü ve fiyat hareketini 31 dolara yükseltmeye başladı.

AXS fiyatının Pazartesi günü kapanışına kadar ve Salı gününe kadar 31 dolarlık seviyenin üzerinde kalması ve kapanması oldukça kritik. Bu kapanış gerçekleşirse 31 dolarlık seviye destek olarak onaylanmış olacak ve aylık pivot, kritik bir seviye olan 44,45 dolara geri dönüş için kullanılabilir olacak. Bu dönüş sağlanırsa Nisan ayı kayıpları silinmekle kalmayacak aynı zamanda bir miktar kâr almak mümkün olacak, böylece toplamda %40’lık bir yükseliş olacak.

Axie Infinity

Hindistan’ın Rus petrolünü satın almasını üç katına çıkarması ve bu süreçte ABD ve Avrupa bloğunu kızdırmasının ardından jeopolitik taraftan da birtakım olumsuz haberler geldi. Almanya, Hindistan’ı G7’ye davet ederek fikirlerini değiştirmelerini sağlamak için Hindistan’a bir zeytin dalı uzatmak istiyor. Bu, savaş alanında daha fazla saldırganlık için sahneyi hazırlarken, doların gücünün 20 doların altında 19,59 dolara, hatta 14,05 dolara çekilmesiyle ters yönde hareketler de ortaya çıkabilir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.