Axie Infinity (AXS) Fiyat Tahmini: AXS Fiyatı %30’luk Yükseliş Potansiyeline Sahip

0
Axie Infinity (AXS) Fiyat Tahmini: AXS Fiyatı %30'luk Yükseliş Potansiyeline Sahip

Axie Infinity fiyatı, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 6 Kasım 2021’den bu yana sürekli bir düşüş trendinde. Ancak, acımasız düşüş trendi, bir dip ve potansiyel bir geri dönüşe yol açan bir destek kesişimi buldu.

Axie Infinity, Gözünü Yükseklere Dikti

Axie Infinity (AXS) fiyatı, 6 Kasım 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 165.25 dolardan yaklaşık %60 düştü ve 10 Ocak’ta 65.12 dolarda dip yaptı. İlginç bir şekilde dip, 58.22 dolar ile 69.22 dolar arasında değişen günlük talep bölgesinin derinliklerinde oluştu bu durum da bir yükseliş trendinin köşede olduğunu gösteriyor.

Bu başlı başına bir yükseliş sinyali olsa da, AXS ayrıca haftalık destek seviyesinin 71,69 doların üzerinde toparlanmayı başardı ve iyimser görünüme güven ekledi. İleriye dönük olarak, piyasa katılımcıları, Axie Infinity fiyatının, 50 günlük Basit Hareketli Ortalama (SMA) ile aynı zamana denk gelen haftalık 95.07 dolarlık direnç bariyeri için ralli yapmasını bekleyebilir.

Bu yükseliş %30’luk bir yükseliş oluşturacak ve muhtemelen boğaların yerel bir zirve oluşturacağı yer. Bununla birlikte, AXS’nin bir sonraki engel için 107.23 dolardan bir ralli ve toplam kazancı %47’ye getirme şansı var.

Axie Infinity fiyatı için bu yükseliş görünümünü destekleyen IntoTheBlock’un Küresel Para Girişi/Çıkış (GIOM) modeli, 124.73 dolarda önemli miktarda direncin bulunduğunu gösteriyor.

Burada, yaklaşık 8,26 milyon AXS token’ı satın alan 700 adres “Parasız Kaldı” ve Axie Infinity fiyatı bu seviyeye yükselse bile varlıklarını kırmak için satmaları muhtemel görünüyor.

Son olarak, Piyasa Değerinden Gerçekleşen Değere (MVRV) modeli, kısa vadeli sahiplerinin son üç ayın ikinci bölümünü negatif veya su altı bölgesinde geçirdiklerini görülebiliyor.

Bu on-chain (zincir üstü) ölçüm, geçen ay AXS satın alan yatırımcıların ortalama kâr/zararını belirlemek için kullanılmaktadır.

Negatif bir değer, kısa vadeli yatırımcıların zararda olduğunu ve elden çıkarma riskinin düşük olması nedeniyle uzun vadeli yatırımcıların birikme eğiliminde olduğunu gösterir. Ayrıca, bu değer 6 Ocak’ta %-24’ten 18 Ocak’ta %-8’e yükselerek uzun vadeli sahiplerin birikimine işaret ediyor.

Yükselişten bağımsız olarak, Axie Infinity fiyatı 58.22 dolar ile 69.22 dolarlık talep bölgesini keser ve 58.22 doların altında bir günlük mum çubuğu gösterirse, daha düşük bir dip yaratılmış olacaktır.

Bu durumda da, ihtimaller ayıların lehine çevrilecek ve yükseliş tezi geçersiz olacaktır. Böyle bir durum, AXS fiyatının 48.06 dolara çekilmesiyle sonuçlanabilir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın