Axie Infinity (AXS) Fiyat Tahmini: AXS, %26’lık Bir Düşüşe Hazırlanıyor

0
Axie Infinity (AXS) Fiyat Tahmini: AXS, %26'lık Bir Düşüşe Hazırlanıyor

Axie Infinity fiyatı, ‘ölüm haçı’na yaklaşırken daha fazla kayıp yaşamaya hazırlanıyor. Yöneten teknik model, 36.73 dolarlık bir düşüş hedefi öngörüyor ve bu da %26’lık bir düşüşü tetiklemiş olacaktır.

Axie Infinity fiyatı 22 Ocak günü, günlük grafikte ‘azalan paralel kanalın’, alt sınırının da altına düştü. Hakim grafik deseni, 36.73 dolarlık bir hedefe doğru düşüş olabileceğini gösteriyor.

Axie Infinity (AXS) fiyatı, önceki diplerin daha da aşağıya düşmesiyle birlikte 50 günlük Basit Hareketli Ortalama (SMA) ile 200 günlük SMA’yı karılaştığından dolayı, fiyatı yükseltmek için iyi bir mücadele vermesi gerekiyor. The Arms Index (TRIN) göstergesi de piyasada satıcı artışına işaret ediyor, bu da genel olarak bir ‘karamsar’ durumun var olduğunu gösteriyor.

AXS, 10 Ağustos’un düşüğü 43.29 dolara düşmeden önce 21 Eylül’ün düşüğü 48.10 dolar seviyesinde ani bir destek keşfedebilir. Satış emirlerindeki ek bir artış, Axie Infinity fiyatını 36.73 dolarlık düşüş hedefine doğru yöneltebilir.

Bununla birlikte, satın alma baskısı artarsa, Axie Infinity fiyatı, yöneten teknik modelin alt sınırında 56.17 dolarda ilk direnciyle karşılaşabilir.

AXS, %78.6 Fibonacci düzeltme seviyesinde 61.12 dolarda, ardından hakim grafik modelinin orta sınırında 71.77 dolarda, 21 günlük SMA ve %61.8 Fibonacci düzeltme seviyesine denk gelen ek engellerle karşılaşabilir.

Daha büyük beklentiler, azalan paralel kanalın üst sınırını 79,26 dolardan hedefleyebilir ve %50 geri çekilme seviyesine denk gelebilir. 50 günlük SMA ve 200 günlük SMA ve %38.2 Fibonacci düzeltme seviyesi 86.74 dolarda kesiştiği için düşüş grafiği deseninin üzerinde kaçış zor olabilir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın