Ocak 23, 2022

Axie Infinity (AXS) Fiyat Tahmini: AXS, %26’lık Bir Düşüşe Hazırlanıyor

Axie Infinity fiyatı, ‘ölüm haçı’na yaklaşırken daha fazla kayıp yaşamaya hazırlanıyor. Yöneten teknik model, 36.73 dolarlık bir düşüş hedefi öngörüyor ve bu da %26’lık bir düşüşü tetiklemiş olacaktır.

Axie Infinity fiyatı 22 Ocak günü, günlük grafikte ‘azalan paralel kanalın’, alt sınırının da altına düştü. Hakim grafik deseni, 36.73 dolarlık bir hedefe doğru düşüş olabileceğini gösteriyor.

Axie Infinity (AXS) fiyatı, önceki diplerin daha da aşağıya düşmesiyle birlikte 50 günlük Basit Hareketli Ortalama (SMA) ile 200 günlük SMA’yı karılaştığından dolayı, fiyatı yükseltmek için iyi bir mücadele vermesi gerekiyor. The Arms Index (TRIN) göstergesi de piyasada satıcı artışına işaret ediyor, bu da genel olarak bir ‘karamsar’ durumun var olduğunu gösteriyor.

AXS, 10 Ağustos’un düşüğü 43.29 dolara düşmeden önce 21 Eylül’ün düşüğü 48.10 dolar seviyesinde ani bir destek keşfedebilir. Satış emirlerindeki ek bir artış, Axie Infinity fiyatını 36.73 dolarlık düşüş hedefine doğru yöneltebilir.

Bununla birlikte, satın alma baskısı artarsa, Axie Infinity fiyatı, yöneten teknik modelin alt sınırında 56.17 dolarda ilk direnciyle karşılaşabilir.

AXS, %78.6 Fibonacci düzeltme seviyesinde 61.12 dolarda, ardından hakim grafik modelinin orta sınırında 71.77 dolarda, 21 günlük SMA ve %61.8 Fibonacci düzeltme seviyesine denk gelen ek engellerle karşılaşabilir.

Daha büyük beklentiler, azalan paralel kanalın üst sınırını 79,26 dolardan hedefleyebilir ve %50 geri çekilme seviyesine denk gelebilir. 50 günlük SMA ve 200 günlük SMA ve %38.2 Fibonacci düzeltme seviyesi 86.74 dolarda kesiştiği için düşüş grafiği deseninin üzerinde kaçış zor olabilir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : fxstreet


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.