Avukat John Deaton, Ripple Davasına Tekrar Müdahale Talebinde Bulunacak!

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile Ripple arasındaki yasal savaş, neredeyse her gün yeni bir haberle gündeme gelmeye devam ediyor. Dün bildirdiğimiz üzere Yargıç Torres’in avukat John E. Deaton’ın müdahale talebini reddetmesinin ardından, Deaton’ın XRP topluluğu adına gösterdiği çabalarla ilgili olarak bundan sonra ne olacağı konusunda da bazı şüpheler vardı.

Ne olduğunu açıklığa kavuşturmak için Deaton, ON THE CHAIN ​​YouTube kanalına konuk oldu. Buna ek olarak Jeremy Hogan da, “her şeyin bittiği” konusundaki hararetli tartışmayı sakinleştirmek için de öne çıktı ve şu Twitter paylaşımını yaptı:

“Avukat Deaton’ın “Müdahale Etme Hareketi” DOA (umutsuz bir durum) değildir. Yargıç temelde, dosyalamadan önce ona ne dosyalayacağını söyleyen bir mektup göndermesi gerektiğini söyledi. Bu yerel bir kural ve dürüst olmak gerekirse, pek yaygın değil. Dava açılabilir ve açılacaktır.”

Bunun yanında John E. Deaton bir Cointelegraph makalesini, müdahale amacıyla dosyalama işlemi için bir son tarih olduğunu iddia etmesi sebebiyle sert şekilde eleştirdi. Deaton’ın açıkladığı gibi, müdahale dava açıldıktan yıllar sonra bile yapılabilir. Bu bakımdan bir son tarih yoktur. Dahası Deaton, talebinin neden reddedildiğini yasal bir perspektiften de ortaya koydu. Mahkemenin yerel kurallarına göre, talepten önce bir ön yazı sunulmalıdır.

Deaton belirttiği üzere, daha fazla gecikme “hak kaybına” neden olabileceği için bir istisna talebinde bulunmak istedi. Ancak Yargıç Torres bunu yapmayı reddetti, bu nedenle Deaton ön yazı mektubunu sunacak.

Özetle John E. Deaton, Ripple vs SEC davasına müdahale etmek için önergeyi yeniden dosyalayacağını doğruladı.

Kaynak : Crypto News Flash


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.