Sponsorlu İçerik
Ocak 23, 2024

Avalanche (AVAX) ve Filecoin (FIL) Yatırımcıları, Yeni Proje Pushd’yi (PUSHD) İnceliyor

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Sponsorlu içerik göndericisine göre, kripto ekosisteminin dalgalı yapısı devam ederken, Avalanche (AVAX) ve Filecoin (FIL) uçurumun kenarında. Bugünkü 24 saatlik piyasalardaki kötü performansları nedeniyle, proje ekibi bu iki coinin sahipleri, şu anda web3 ekosistemini devrimleştirip 2024 yılında takip edilebilir geleceği belirsiz yeni proje Pushd (PUSHD)’yi inceledikleri iddia ediyor.

İçerik göndericisi, merkezi olmayan web3 pazar yerinde lider olmayı uman Pushd (PUSHD), tokenin geleceğini koruyan bir ön satış rekoru kırdığı iddia ediliyor. Avalanche (AVAX) ve Filecoin (FIL) her ikisi de 24 saatlik piyasa düşüşüne devam ediyor. Avalanche (AVAX), %9.43 düşerek şu anda 29.74 dolardan işlem görüyor ve 24 saatlik işlem hacmi 617,898,352 dolar. Eğer Avalanche (AVAX) düşüş trendine devam ederse, durum kötüleşebilir ve coin 27 doların altına düşebilir. Filecoin (FIL) de kayıptan nasibini alıyor. Bugün 5.05 dolardan işlem görüyor ve 24 saatlik işlem hacmi 217,107,849 dolar. Filecoin (FIL), %6.78’lik bir fiyat düşüşü yaşadı. Ekibi, Pushd (PUSHD)’nin geleceği hakkında olumlu düşünüyor. Fakat kesin değildir proje yenidir ve başarısız olma olasılığı da bulunmaktadır, yatırım kayıp riski taşıyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Avalanche (AVAX) düşüş rotasında ilerliyor

Yatırımcılar, Avalanche (AVAX)’ın Aralık ayındaki 49 dolarlık zirvesine ulaşmasını umuyor, ancak piyasa coinin lehine görünmüyor. 18 Ocak’ta, Avalanche 35.63 dolardan işlem görüyordu, bu Aralık zirvesinden düşüşü temsil ediyor, ancak coin Ocak ayının başından beri stabil kalmadı. Grafiğin hareketine bakılırsa, Avalanche (AVAX) daha fazla kayıp yaşayabilir.

Aralık ayındaki tüm zamanların en yüksek seviyesinde, Avalanche (AVAX) %450’lik bir artış yaşamış, bu da Aralık ayının çoğu coin için ayı piyasası olmasına rağmen olumlu bir piyasa sonucuydu. Ancak o zamandan beri, Avalanche (AVAX) aynı kazancı göremedi. Benzersiz aktif cüzdan ve işlemler %8 ve %9 düştü ve toplam kilitli değerinde %12.66 kayıp yaşadı. Piyasa belirsizlikleri devam ederken, geleceği belirsiz Pushd (PUSHD) takip edilebilir bir proje olduğu iddia ediliyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Filecoin (FIL) daha da düşüyor

Mart 2023’te, Filecoin (FIL) 5 dolarlık yüksek bir seviyeden işlem görüyordu ve analistler daha da düşebileceğine inanıyordu. Şimdi, 2024’te, Filecoin (FIL) 5 dolarlık düşük bir seviyeden işlem görüyor. Eğer bu devam ederse, Filecoin (FIL) piyasa felaketi haline gelebilir. Filecoin (FIL) platformu, kullanıcıların bulut depolama alanlarını kiraya verip karşılığında para kazanabildikleri merkezi olmayan bir dijital depolama olarak bilinir.

2023’te dalgalı fiyatlar ve birçok yatırımcı için olumlu olmayan ROI ile işaretlenmiş başarılı bir yıl geçirdikten sonra, 2024’ü mükemmel bir formda başlattı. İlk birkaç günde, Mart ayındaki düşüşüne kıyasla yeni bir yüksek seviye olan 7.6 dolara yükseldi. Ocak ayı devam ederken, Filecoin (FIL) toparlanıyor gibi görünmese de yatırımcılar umutluydu.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

2024’ün Yeni Projesi Pushd (PUSHD)

Sponsorlu içerik göndericisi geleceği belirsiz yeni proje Pushd (PUSHD), Dogecoin (DOGE) gibi düşük faydalı bir hyped değil, kripto web ekosistemini yankı uyandırmak isteyen bir proje olduğu iddia ediliyor. Platform, erişilebilirliğe odaklanıyor, bu da uygun fiyatlı ve kullanıcı dostu olmasına dayanıyor. Merkezi olmayan finans topluluğu olarak kullanıcılar, pasif gelir elde edebilir ve VIP teklifler de dahil olmak üzere birçok ödül alabilecekleri söyleniyor. Proje yeni olduğundan ekibi ve proje hakkında detaylı bilgi edinmeden işlem yapmayın proje başarısız olursa, yatırım kayıp riski taşımaktadır.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Aktarılana göre toplam 250,000,000 arz ve 700 gün kilitli tokenleriyle, erken yatırımcıların ağır kazançlar elde etmesini umuyor gelecekteki potansiyel büyümesine geçerlilik kazandırmak istiyor. Pushd (PUSHD) modeli, geleneksel e-ticaret ekosistemi karşısında rekabetçi bir model olmak istediği iddia ediliyor. Başarısız olabilir dikkatli olunmalı risk taşıyor.

Pushd tokeni incelemek için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, yatırım yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : pushd
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?