Avalanche (AVAX) Teknik Analizleri Umut Verici!

0
Avalanche (AVAX) Teknik Analizleri Umut Verici!

Avalanche (AVAX) fiyat grafiğindeki Ichimoku Kinko Hyo sistemi, geçmiş, şimdiki ve gelecekteki zaman ve fiyat seviyelerini belirleyerek herhangi bir piyasaya ayrıntılı bir genel bakış sağlamaktadır.

Bu analizde ise 3 haftalık grafik, haftalık grafik ve günlük grafik yorumlanmıştır.

Avalanche (AVAX) 3 Haftalık Ichimoku Kinko Hyo Grafiği

avalanche

AVAX’ın 3 haftalık Ichimoku grafiği bize tam bir Ichimoku göstergesi seti vermiyor ki bunu pek çok altcoin vermiyor diyebiliriz, ancak bu durum, grafikten öğrenilecek bir şey olmadığı anlamına gelmiyor. İlk olarak, yükselen kamadan kopuş, AVAX’ı %161.8 Fibonacci uzantısına yaklaştırdı ve boğalara düşük seviyenin geldiğine dair umut verdi.

Osilatör açısından bakıldığında, AVAX tüm zamanların en düşük seviyesinde ve alt bandın yakınında, muhtemelen AVAX’ı yakında bir canavar rallisine hazırlıyor. Bununla birlikte, yukarı yönlü potansiyel, Tenkan-Sen, Kijun-Sen ve yükselen takozun alt trend çizgisinin bulunduğu 80 dolarlık değer alanıyla sınırlı olabilir.

Avalanche (AVAX) Haftalık Ichimoku Kinko Hyo Grafiği

AVAX’ın haftalık fiyat grafiği bir dip için 3 haftalık veya günlük çizelgelerden daha net bir durum gösteriyor. İzlenmesi gereken kritik Ichimoku seviyesi Chikou Span’dır. Trader’lar, Chikou Span’ın mevcut fiyatın verdiği aynı destek ve direnç seviyelerine tepki vereceğini sıklıkla unutmakta veya bilmemektedir. Chikou Span, Ichimoku Cloud’un (Senkou Span A) zirvesine karşı. Peki neden 33 dolarda bir sıçrama meydana gelebilir? Osilatörlere bir göz atabilirsiniz.

Bileşik Endeks tüm zamanların en düşük seviyesinde. %B tüm zamanların en düşük seviyesinde.

Göreceli Güç Endeksi boğa piyasası koşullarında kalıyor ve 30 seviyenin hemen üzerinde seyrediyor. RSI 30’a ulaşırsa, RSI ayı piyasası koşullarına geçer. RSI 30’un biraz üzerinde seyrediyorsa, büyük bir sahtekarlık anlamına gelebilir, bir ayı tuzağı tetikleyebilir ve daha yüksek fiyatlar başlatabilir.

Avalanche (AVAX) Günlük Ichimoku Kinko Hyo Grafiği

Günlük grafik, AVAX’ın daha geniş kripto piyasasıyla aynı durumdan muzdarip olduğunu gösteriyor: geçen hafta sonu kazançlarının büyük bir geri çekilmesi. Ancak, New York seansının öğleden sonra erken saatlerinde, alım hacminin geri döndüğüne dair işaretler var.

Geçen haftaki satış ve toparlanma rallisinin bir sonucu olarak, Eylül 2021’den bu yana tek en büyük hacim katılımı koleksiyonu oldu. 30 dolarda oluşturulan yeni yüksek hacimli düğüm ve 3 haftalık, haftalık ve günlük grafiklerdeki geri dönüş işaretleri nedeniyle AVAX için daha yüksek bir hamle yakın görünüyor.

Herhangi bir yakın vadeli yukarı yönlü potansiyel, muhtemelen 50 dolarlırek değer alanıyla sınırlıdır.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın