%888 Arttı: Bu Meme Coin’e Yoğun İlgi!

0
%888 Arttı: Bu Meme Coin'e Yoğun İlgi!
  • SHIB satın alma baskısının artış yaşamasıyla birlikte Shiba Inu (SHIB) büyük işlemleri %880 Arttı.

Popüler meme kripto para birimi Shiba Inu’nun 21 Haziran’da fiyatı yüzde 45’ten fazla artarak 0.000012 dolara ulaşmasıyla birlikte SHIB büyük bir satın alma baskısı ile karşı karşıya kaldı.

IntoTheBlock verilerine göre, büyük işlemlerin son 24 saatte yüzde 888 artmasıyla birlikte Shiba Inu balinaları veya büyük holder’lar harekete geçti. Büyük işlem dalgalanmaları, tipik olarak, alım veya satım yapan balinaların artan etkinliğiyle bağlantılıdır ve transfer edilen miktarın 100.000 doları aştığı işlemleri temsil eder.

Yüksek işlem hacmi, belirli bir günde balinalar ve kurumsal oyuncular tarafından gerçekleştirilen işlemlerin toplam tutarı hakkında bir fikir verir. Ve bu verilere göre;  Shiba Inu ağı önemli büyüme belirtileri gösterirken balinalar olarak bilinen büyük yatırımcılar, kripto varlığını iyi bir fiyattan alma peşinde gibi görünüyor.

Shiba inu coin

Koinfinans.com olarak aktardığımız üzere, WhaleStats’ın en iyi 100 Shiba Inu sahibine ilişkin analizi, kripto balinalarının milyarlarca Shiba Inu ile etkileşime girmesi ve büyük işlemlerin sayısında bir artışa yol açması nedeniyle aktif adreslerde yüzde 16,67’lik bir artışı yansıttı. Balinaların işlem hacimleri ve ortalama SHIB değeri son 24 saatte sırasıyla yüzde 27,78 ve ortalama yüzde 17,94 arttı.

CoinMarketCap’e göre, Shiba Inu yazım sırasında geçtiğimiz iki güne hakim olan yükseliş trendini kaybediyor ve değerine bir sıfır daha ekleyerek 0,0000097 dolardan işlem görüyordu, son 24 saatte yüzde 14’ün üzerinde düşüş gösteren meme kripto para birimi geçtiğimiz haftaya göre ise yaklaşık yüzde 20’lik bir artış yaşadı.

Shiba Inu, Bitcoin ve altcoin’lerin çoğunluğu artan durgunluk korkuları nedeniyle başka bir bozgunla karşı karşıya kalırken yeşilde işlem gören birkaç varlıktan biriydi. Ancak popüler meme kripto para birimi de düşüş trendine yenik düştü.

Son yükseliş, herhangi bir önemli katalizör tarafından tetiklenmese de, Shiba Inu holder’ları Shiba Inu’nun fiyatının baş geliştiricisi Shytoshi Kusama’nın güven verici sözlerinden ilham alarak artmış olabileceği için öne çıkıyor.

Kusama 18 Haziran’da resmi Twitter hesabından paylaştığı bir tweet dizisinde şunları paylaşmıştı:

“Son olarak, işler tüm cephelerde oldukça iyi ilerliyor ve önümüzdeki birkaç hafta içinde üzerinde çalıştığımız şeylerin meyvelerini verdiğini, neye benzediğini görmeye başlayacaksınız. Shib’in (ve dünyanın) buna en çok ihtiyacı olduğu zaman.”

94 milyon SHIB yandı

Aktif olarak SHIB yakımı gerçekleştiren ve Shiba Inu topluluğunu tarafından yakılan SHIB token miktarını takip edebileceği bir izleme platformu olan olan @shibburn bugün gerçekleştirilen büyük bir yakımı duyurdu.

Shibburn Twitter hesabına göre, SHIB topluluğu son 24 saat içinde gerçekleştirilen 16 işlemde 94.260.759’dan fazla SHIB token yaktı. Shibburn web sitesi ise son 24 saatte toplam 100 milyonun üzerinde SHIB yakıldığını gösteriyor.

Hublot Shiba Inu ile ödemeleri kabul edecek

Daha önce bildirildiği gibi, İsviçreli lüks saat üreticisi Hublot, yeni piyasaya sürülen 200 sınırlı üretim saatinin BitPay aracılığıyla artık Shiba Inu ve diğer kripto para birimleri kullanılarak çevrim içi olarak satın alınabileceğini belirtti. Bir tweet’e göre, bu ödeme yöntemi yalnızca Hublot United States eBoutique alıcıları tarafından kullanılabilecek.

Shiba Inu’dan önemli bir listeleme daha gelebilir

Resmi Shiba Inu Growth Breed üyesi ve Switchere Crypto Exchange mikroblog platformu arasında gerçekleşen bir diyalogdan anlaşıldığı üzere, Shiba Inu artık 1500 adada kullanıma açılmaya hazır olabilir.

20 Haziran Pazartesi MILKSHAKE, Switchere borsasına bir tweet’te gönderme yaparak göz kırptı. Salı günü ise Switchere’nin resmi Twitter hesabı SHIB ekip üyesine aynı şekilde yanıt vererek topluluğun heyecanlanmasına neden oldu.

Her iki taraf arasındaki bu “Göz Kırpma Oyunu”,  aralarında birkaç hafta önce olumlu bir notla başlayan görüşmelerin nihayet sona erdiğini ve şu anda sabırsızlıkla beklenen ortaklık haberiyle Shiba Inu Topluluğunu şaşırtmaya hazırlanıyor olabileceklerini düşündürüyor.

Geçtiğimiz hafta MILKSHAKE, söz verdiği gibi borsa ile gerçekleştirdiği görüşmeyle ilgili son güncellemeyi tweet aracılığıyla takipçileriyle paylaştı. Mükemmel iletişim için Switchere borsasına minnettar olduğunu belirten ekip üyesi, Shiba Inu topluluğuna Switchhere’ın Shiba Inu ekosistemini desteklemek istediğini söylemişti.

Tarihsel referanslar dikkate alınırsa, Switchere’in NOWPayments ve FCFPay platformlarını takip ederek; Shiba Inu ekosistemini destekleyecek bir Shiba Inu listelemesi veya bir tür yakım özelliği başlatabileceği düşünülüyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın