%200 Arttı: Bu Coin’de ‘İşlem Hacmi’ Neden Arttı?

Shiba Inu‘nun yönetim token’ı Bone’un, Perşembe gününün erken saatlerinde işlem hacmi %205 oranında çarpıcı bir şekilde artış yaşadı. İşlem hacmindeki artışa rağmen, Bone fiyatta yükselmeyi başaramadı ve tüm gün boyunca kırmızıda renkte işlem görmeye devam etti. Bone’un işlem hacmindeki ani yükselişi, yatırımcıların haftalık en düşük seviyelerine ulaşırken erken giriş pozisyonu almasından kaynaklanıyor olabilir.

Bone ShibaSwap

Bone İşlem Hacminde Artış

Yatırımcılar, Shibarium belgelerine doğru ilerlerken fırsattan yararlanarak Bone’u dipten satın alıyor olabilir. Bone, Shibarium katman-2 ağındaki yönetim token’ı ve SHIB ekosisteminde önemli bir yere sahip olacak gibi görünüyor. Shibarium genel beta test ağının Eylül ayında başlatılması planlandı, ancak sonrasında ertelendi. Ekip, Shibarium katman-2 çözümünün piyasaya sürüldüğünü duyurduğunda, Bone’un fiyatının artması bekleniyor.

Koinfinans.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, Shibarium’u inşa eden şirket olan Unification xFund, bir paylaşımında belgelerin “kısa bir süre sonra” yayınlanabileceğini doğruladı. Bu nedenle, belge sürümü yakın bir zamanda ortaya çıkabilir.

ShibaSwap’ın baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, Discord’daki yakın tarihli bir Soru-Cevap oturumu sırasında Shiba Inu’nun Shibarium sorununu ele aldı. Bir kullanıcı, 2022 yılının 4. çeyreğinde olduğumuzu ancak L2 test ağının 3. çeyrekte başlatılmadığını öne sürerek Shibarium belgelerinin yayınlanma zamanına ilişkin soru yöneltti.

Kullanıcı, “Biz zaten 4. çeyrekteyiz ve siz 3. Çeyrek diyorsunuz, o halde neler oluyor?” diye yazdı. Shytoshi, geçici bir çıkış tarihi açıklamadıklarını söyledi.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : watcher.guru


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.