Arthur Hayes Açıkladı: İşte Boğa Piyasasında Kazandıracak 4 Kripto

Arthur Hayes, son blog paylaşımında, ayı piyasası sırasında tutulması gereken ve gelecekte kazanç sağlayabilecek dört kripto varlığını açıkladı.

BitMEX borsasının kurucu ortağı Arthur Hayes kısa süre önce kişisel blogunda bir makale yayınladı. Piyasadaki güncel konulara değinen Hayes ayrıca ayı piyasası favorilerini açıkladı. Hayes mevcut ayı piyasasında “tutacağı” ilk dört kripto seçimi hakkında ayrıntılı bilgi verdi.

Arthur’a göre, bu ayı piyasalarında, yatırımcıların yalnızca piyasa yeşile döndüğünde değer kazanacak değil, aynı zamanda bir token sahibi olarak getiri sağlayacak varlıkları tutmaları gerekiyor.

Hayes tercih ettiği kripto paralardan dördünü iki bölüme ayırıyor: “Rezerv Varlıklar” ve “Süper Güçlü Varlıklar”. Rezerv Varlıkları altında, piyasa değerine göre bir numaralı kripto para birimini Bitcoin ve onu takip eden Ethereum yer alıyor. Süper Güçlü Varlıklar bölümünde yer alan diğer iki kripto para birimi ise LOOKS ve GMX.

Arthur, Bitcoin ve Ethereum’un, boğa piyasası başladığında sermaye değerlenmesinde ona yardımcı olabileceğini, bunun gibi token’ların, şu anda yukarıdaki iki coin’den hiçbirinin getirmediği getiri sağlayacağını vurguluyor.

Arthur, blogunda ayrıca, Bitcoin’in fiyatının 15.900 dolarda dip yapmış olabileceğini ve bu gibi zamanların yatırım yapmayı riskli, ancak ödüllendirici gösterdiğini vurguladı.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : CoinGape


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.