%430 Artan Altcoin’de Parabolik Yükseliş Devam Edecek: Başarılı Analist Açıkladı!

  • Kripto topluluğu tarafından yoğun bir şekilde takip edilen ve tahminleri tutan başarılı bir kripto trader’ı, iki hafta içinde üç haneli oranlarda yükselen bir altcoin için yükseliş eğiliminde olduğunu ifade ediyor.

Altcoin Sherpa takma adını kullanana kripto analisti, 182.700 Twitter takipçisine Fibonacci göstergesine dayalı olarak Luna Classic’in (LUNC), Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) “dayandığı sürece” ralliye devam edeceğini söylüyor.

LUNC, Terra 2.0 olarak da bilinen Terra (LUNA) blok zincirinin tabiri caizse atasıdır.

“LUNC: Bence duraklama noktaları için Fibonacci uzantıları kullanılmalıdır. BTC ve ETH dayandığı sürece bu parabolik yükselişin bir süre daha devam edeceğini tahmin ediyorum.”

Lunch fiyat haraketi

Lunch analiz

Luna Classic 24 Ağustos’da 0,00106 dolar seviyesinden açıldı ve 6 Eylül’de yüzde 257’lik bir kazançla 0,000379 dolar seviyesinden kapandı. Yazım sırasında ise son 14 günde yüzde 436 artış yaşayan Luna Classic 0.00053  dolar seviyesinden işlem görürken, halefi Terra (LUNA) ise 1,83 dolardan el değiştiriyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, Luna Classic rallisi, platformun LUNA airdrop’unda doğru tahsisi almayı başaramayan LUNC sahiplerini yeni bir airdrop ile ödüllendirme teklifinin ardından geliyor. İlk airdrop, Mayıs ayında orijinal Terra ekosisteminin çöküşünün ardından önerilmişti. USD dolarına karşı peg’ini kaybeden amiral gemisi stablecoin TerraClassicUSD’nin (USTC) başarısızlığının bir sonucu olarak orijinal Terra ekosistemi çöküş yaşamış, kripto topluluğunun geri kalanının da düşüşler yaşamasına neden olmuştu.

Terra Classic (LUNC) fiyatına devasa topluluk desteği

LUNC fiyatı, topluluk LUNC token’larını yakmaya ve stake etmeye devam ettikçe ivme kazanıyor. LUNC yatırımcıları da bu yükseliş ivmesi ve pozitif duyarlılık devam ederse, 0,01 dolarlık kısa vadeli hedefe bu ay ulaşılabileceğine inanıyor.

Son zamanlarda Terra, fiyatların önemli ölçüde yükselmesine neden olan yönetim teklifleri, yükseltmeler, yakım, staking vb. gelişmeleri duyurdu. Terra, ayrıca topluluğu tüm yönetişim etkinlikleri hakkında bilgilendiren yeni bir Yönetişim Uyarı Botu’nu kullanıma sundu.

Çok beklenen yüzde 1,2 yakım vergisi teklifi, LUNC token’larının yakım oranını artıracak. Bu nedenle, topluluk Terra Classic’te (LUNC) oldukça iyimser olmaya devam ediyor.

Fantom (FTM)

Altcoin Sherpa LUNC’nin yanı sıra akıllı sözleşme özellikli blok zinciri Fantom‘u (FTM) da yakından inceliyor. Kripto trader’ına göre, Fantom 0,2396 dolar civarında kısa vadeli destek bulmasına rağmen, daha sonra mevcut seviyelerden yüzde 20’nin üzerinde düşebilir.

“FTM: Bir süredir bu b*ktan kripto para birimine bakmadım, sonunda 0,20 doların altını görmek şaşırtıcı olmaz. BTC ve ETH tutunur/yukarı çıkarsa, bu kısa vadeli dip olarak görülebilir.”

Fantom haraketi

Fantom analiz

 

CoinMarketCap verilerine göre Fantom, yazım sırasında 0,246 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.