Sponsorlu İçerik
Ocak 20, 2024

Arbitrum (ARB) Yeni Rekor Seviyesine Ulaştı, Aptos (APT) 20 Günlük EMA’yı Aştı! Meme Moguls (MGLS) Bir Rakip Olarak Ortaya Çıkmaya Çalışıyor

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Arbitrum (ARB) ve Aptos (APT) geçen hafta boyunca değerlerini %20’den fazla artırarak yeşil bir ivme gösterdi. Fiyat akışları, ufukta olabilecek bir piyasa rallisinin işareti olabilir. Sponsorlu içerik göndericisine göre Meme Moguls (MGLS) da bu duruma bir istisna değil, ön satışları hızla tükendiği iddia ediliyor. Fiyatı yakında başarılı olabilirse yükselme ihtimali vardır ve ne kadar yükselebileceğini görmek için, her bir kripto paranın grafikteki performansını ayrı ayrı ele içerik üreticisi alacak.

Arbitrum (ARB) Yeni ATH’ye 2.39 dolar ile Ulaştı – Daha Fazla Büyüme Mümkün mü?

Arbitrum (ARB), Eylül 2023’ten bu yana parabolik bir yükseliş destek trend çizgisini takip ederek önemli ölçüde arttı. Bu, kripto paranın yeni bir tüm zamanların en yüksek noktasına ulaşmasına neden oldu, burada 12 Ocak 2024’te 2.39 dolar’a yükseldi. Arbitrum kriptosu son 30 gün içinde toplamda %92.5 arttı ve geçen hafta ise %28.6 artış gösterdi.

Arbitrum fiyat hareketleri ve dalga sayımı her ikisi de yukarı yönlü hareketi destekliyor, bu da daha fazla kazanç elde edilmesine yol açabilir. Kripto, artış oranını hızlandırdı ve gelecek fiyat projeksiyonları boğa eğilimli kalmaya devam ediyor. RSI, yerel bir zirvenin işaretlerini gösteriyor çünkü ayı eğilimli bir sapma (yeşil çizgi) oluşturdu, bu da bir zirvenin yakın olduğu olasılığını destekliyor. Arbitrum fiyat tahminine göre, 2024 sonunda 3.78 dolara ulaşabilir.

Aptos (APT) 20 Günlük EMA’yı Aştı – Fiyat 16.10 dolar’a Ulaşmaya Hazırlanıyor

Aptos (APT), geçen hafta 8 doların altına düştükten sonra tekrar ivme kazanıyor ve 11 dolar fiyat engelini aşmaya ilerliyor. Boğalar, ayı bölgesinden çıkmaya çalışıyor ve bu şekilde 20 günlük EMA’yı aştılar. Aptos fiyat boğaları kısa bir düşüşten sonra geri dönüyor ve fiyat haftalık yükseklerin üzerine daha da çıkma ihtimali olabilir.

Bu DeFi kripto parasının 10 doların üzerinde genel bir kırılması, Aptos kriptosu için önemli bir ivme seviyesi işaretledi ve boğa eğilimli bir yanlılık sergiledi. Fiyat, son üç ay boyunca genel olarak olumlu bir yukarı yönlü dalgalanma yaşadı ve RSI’ı 50’nin üzerinde, daha yüksek seviyelere ulaşmak üzere. Aptos fiyat tahminine göre, 2024 sonunda 16.10 dolar’a çıkabilir.

Meme Moguls (MGLS), Pasif Gelir Fırsatıyla P2E Ekosistemini Tanıtacak

Sponsorlu içerik göndericisine göre Meme Moguls (MGLS), P2E unsurları içeren geniş bir ekosistemle yatırım yapmayı ve servet inşa etmeyi öğretecek. Platformun arkasındaki yerel kripto para birimi MGLS, oyun içi para birimi ve ekosistemin içinde bir yönetişim tokeni olarak kullanılacağı belirtiliyor.

  • Aktarılana göre, her oyuncu, sanal stok ticaretinde arkadaşlarıyla rekabet edebilecek. Bu sayede çeşitli yatırım stratejileri öğrenecek ve süreçte nakit ödüller kazanırken yeni yatırım fırsatlarını keşfedecekler. Her oyuncu, 100.000 dolarlık sanal para ile başlayacağı iddia ediliyor.
  • Bu bakiyeyi kullanarak bir portföy oluşturabilecekler. Bunu, dönüştürülebilir gerçek nakit getirilere dönüşebilecek meydan okumaları tamamlayarak yapacaklar.
  • Topluluk üyeleri, arkadaşlarıyla turnuvalar düzenleyebilir ve oyunu eğlence veya turnuva giriş ücretleri ve ödülleriyle oynayabilirler.

Aktarılına göre Meme Moguls stake havuzuna katkıda bulunan oyuncular, pasif gelir fırsatları da elde edebilirler. Ön satışın 4. aşamasında MGLS, 0.0027 dolar’dan işlem görüyor. Başarılı olabilirse lansmanda fiyatında artış ön görülüyor.

Sonuç

Arbitrum yakında yeni zirvelere ulaşabilir ve Aptos boğa eğilimli. Sponsorlu içerik göndericisine göre, Meme Moguls kripto parası için bir çekicilik seviyesi görüldüğü iddia ediliyor. Sponsorlu içerik göndericisine göre geniş ekosistemi, pasif gelir fırsatları ve stake sistemiyle, MGLS tokeni küresel olarak yatırımcılardan dikkat çektiği iddia ediliyor.

Meme Moguls tokeni incelemek için tıklayın.

Meme Moguls telegram hesabı için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, yatırım yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : Meme Moguls
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?