Sponsorlu İçerik
Ocak 8, 2024

Arbitrum (ARB) ve Lido DAO (LDO) 2024’te Yükselecek mi? Meme Moguls (MGLS) Yeni Zirvelere Ulaşıyor

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Arbitrum (ARB) ve Lido DAO (LDO), geçmiş işlem seanslarında önemli bir toparlanma gösterdi ve yukarı doğru hareket ediyor. Sponsorlu içerik göndericisine göre Meme Moguls (MGLS), blockchain ICO’sunun etkileyici performansıyla büyüme şansı olabileceği belirtiliyor. İçerik göndericisi coinleri ve yeni projeyi inceleyecek.

Arbitrum (ARB) Toparlanmayı Başlatıyor – 4.90 Dolarlık Büyüme Bekleniyor

Arbitrum’un (ARB) fiyat toparlanma yörüngesi aslen geçen Ekim ayının sonlarında, fiyatı geri döndüğünde başladı. Başlangıçta 0.76 dolardan başladı ve o zamandan beri etkileyici bir artış gördü. Arbitrum kripto parası, geçtiğimiz 30 gün içinde %88’lik bir artış gördü.

Sadece geçen yedi gün içinde, 1.44 dolardan 2.04 dolara yükseldi.

Bu %34’lük artışın yanı sıra, Arbitrum fiyatı yakında daha da büyük bir artış görebilir. Arbitrum fiyat tahminine göre, 2024 sonuna kadar 4.90 dolara çıkabilir. Bu tahmin piyasa iyi şekilde giderse düşünülmektedir.

Lido DAO (LDO) Değer Kazanıyor – 2024’te Fiyat 7.24 Dolara Ulaşabilir

Lido DAO (LDO), yılın başından bu yana boğa eğilimli bir ivme sergiledi. Sadece geçen hafta içinde, 2.62 dolardan 3.37 dolara yükseldi. Bu, Lido DAO fiyatı için yılın başından bu yana %131’lik toplam bir artışı işaret eden önemli bir %14’lük bir artıştı.

Burada bitmiyor, çünkü daha da fazla büyüme öngörülüyor.

Boğalar fiyatı 3 dolarlık aralığın üzerinde tuttu ve şimdi, Lido DAO kripto parası yeniden ivme kazanabilir. Lido DAO fiyat tahmini, 2024 sonuna kadar 7.24 dolara kadar yükselebileceğini gösteriyor. Bu tahmin piyasa iyi şekilde giderse düşünülmektedir.

Meme Moguls (MGLS) Merkezi Olmayan Yönetişim Modeli ile P2E Ekosistemi Tanıtacak

Sponsorlu içerik göndericisi Meme Moguls (MGLS), fırsatlar sağlayacak tam bir Play-to-Earn (P2E) ekosistemi tanıtacak olan yaklaşmakta olan bir platform olduğu söyleniyor. Her kullanıcı, meme esinli varlıkları ticarete başlama fırsatına sahip olacak. Bunlar, viral memeler ve ikonik internet anlarını içereceği iddia ediliyor.

Oyuncular keşfedebilir ve daha sonra bunları takas edebilirler. Ekosistem, yerel kripto para birimi MGLS tarafından desteklenecek. Burada, oyuncular özel özelliklere erişebilir ve merkezi olmayan yönetişim modeliyle ağın karar alma sürecini etkileyebilirler. Proje yeni olduğundan geleceği belirsiz risk bulunmaktadır.

Ekibinin aktarmasına göre, platform topluluk odaklı olacak. Bu, oyuncuların katılabileceği bahis havuzları olduğunu gösteriyor. Bakiyelerini bahse koyarak, yıllık dönüş yüzdesine erişebilirler. Ekosistemde özel bir Moguls oyun alanı olacak. Oyuncular, çeşitli oyun öğelerine katılmak için meme tabanlı varlıklarını ve MGLS bakiyelerini kullanabileceği belirtiliyor.

İçerik göndericisine göre Moguls Diyarı da yer alacak. Bu, oyuncuların bağlantı kurabileceği, token madenciliği yapabileceği ve diğer etkinliklere katılabileceği özel bir Metaverse’dir. Topluluk üyeleri hatta turnuvalar düzenleyebilir ve ödül havuzu alımları oluşturabilir. MGLS şimdi incelenebilir bir altcoin olduğu iddia ediliyor.

Sonuç

Sponsorlu içerik göndericisine göre Arbitrum ve Lido DAO sağlam altcoinlerdir, ancak ICO’su sırasında Meme Moguls başarılı olabilirse kazanç sağlama olasılığı bulunabilir.

Ön satışın 3. aşaması yakın zamanda tükendi ve 4. aşamada MGLS sadece 0.0027 dolardan işlem görüyor. Piyasaya sürüldüğünde, analistler özellikle Tier-1 borsalarında listelendikten sonra büyük bir artış öngörüyorlar. Borsa listelemesi belirsizdir başaramazsa yatırım kayıp riski bulunuyor.

Meme Moguls tokeni incelemek tıkayın.

Meme Moguls telegram kanalı için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : Meme Moguls
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?