Sponsorlu İçerik
Ocak 25, 2024

Arbitrum (ARB) ve Celestia (TIA) İyileşme Yolunda, Meme Moguls (MGLS) %80’in Üzerinde Yükseldi

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Sponsorlu içerik göndericisine göre Arbitrum (ARB) ve Celestia (TIA), her ikisi de grafiklerde önemli bir büyüme sergilediler ve şimdi yaklaşmakta olan ticaret seanslarında yeni kazanımlara ulaşmaya hazırlarlar. Ancak, yeni gelen geleceği belirsiz Meme Moguls (MGLS), kripto ICO’su ile yükseliyor ve en son metriklere dayanarak değeri en dramatik yükselişi görebileceği iddia ediliyor. Kesin değildir başarısızda olabilir.

Arbitrum (ARB) Değer Kazanıyor – 3 doların Üstüne Çıkabilir mi?

Arbitrum (ARB), önemli bir fiyat rallisi gördü ve şimdi 50 günlük ve 200 günlük EMA’nın üzerinde, büyümesinin bitmediğini gösteriyor. Fiyat hareketleri, alıcılar için olumlu, uzatılmış Arbitrum fiyat rallisi sağlam bir ROI sağlayabilir.

Arbitrum kripto para biriminin büyümesi henüz bir yıl değil, 1.60 dolar seviyesine yaklaşıyor. Fiyat, geçen ay %93 arttı ve Arbitrum fiyat tahminine göre, 2024 sonuna kadar 3.64 dolara kadar yükselebilir.

Celestia (TIA) 50 Günlük EMA’nın Üstüne Çıkıyor – Fiyat 26.55 dolara Yükselebilir

Celestia (TIA) da son grafik performansına dayanarak etkileyici. Kripto para, son 30 günde %43 değer kazandı ve $20’nin üzerine çıkarak hala büyüme alanı olduğunu kanıtladı. Celestia fiyatı, 50 günlük EMA’nın oldukça üzerinde ve yatırımcılar bu seviyede birikim yapmaya başladılar.

Eğer 25 dolar fiyat aralığının üzerine çıkarsa, yeni zirveler için hazır. Ancak, Celestia kripto fiyatının da 15 doların altına düşme riski var. Eğer bunu yaparsa, $10’a geri çekilebilir, bu da onu volatil ve riskli kılar. Buna rağmen, Celestia fiyat tahminine göre, 2024 sonunda 26.55 dolar değerine ulaşabilir.

Meme Moguls (MGLS) P2E Unsurları İle Cazip Simüle Ticaret Ortamı Sunuyor

Sponsorlu içerik göndericisi Meme Moguls (MGLS), dijital eğlence alanını simüle edilmiş ticaretle birleştirecek olan yaklaşmakta olan bir platform. Kendine özgü konseptlerinin tanıtımı ile, Ethereum üzerine inşa edilmiş bir P2E modeli sunacak. Bunu kullanarak, oyuncular sürükleyici bir ticaret deneyimi yaşayabilir ve zenginlik biriktirebilirler. Proje yenidir ve başarılı olup olmayacağı belirsizdir.

Aktarılana göre diğer kripto paralardan farklı olarak, yerel MGLS tokeni, oyunda kullanılan para birimi olarak işlev görecek ve fayda sağlayacak. Platformun çekirdeğinde, oyuncuların zenginlik inşa etmeyi öğrenebilecekleri yenilikçi bir oyun yer alacağı iddia ediliyor.

Oyuncuların tırmanabileceği lider tabloları da var. Moguls Statüsüne ulaşmaları gerekiyor ve bunu yaparak, en yüksek ödülleri almaya hak kazanabilirler. Ekosistemde ayrıca, karakterleri ve nadir eşyaları temsil eden NFT’ler de bunalabileceği söyleniyor.

Sponsorlu içerik göndericisi, bu NFT’lere sahip olmak, oyunculara koşullarını iyileştirme veya ek sermaye kazançları için satma fırsatı verecek. Ayrıca, Moguls World adında özel bir Metaverse de var. Tüm bu yönler, oyuncuların simüle edilen kazançlarını nakde çevirebilecekleri kapsamlı bir ekosistemi oluşturmak istiyor.

Sonuç

Hem Arbitrum hem de Celestia grafiklerinde etkileyici istatistikler görülüyor. Ancak, Meme Moguls DeFi projesi de ön satışıyla etkileyici. 5. Aşamaya ulaştı, burada MGLS şimdi 0.0036 dolar’dan sunuluyor. Ön satışın başlangıcından bu yana %42 arttı ve yakında 2 milyon doların üzerinde toplamayı hedefliyor. Geleceği belirsizdir, yatırım kayıp riski taşımaktadır.

Meme Moguls tokeni incelemek için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, yatırım yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : Meme Moguls
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?