Aracı Kurum Devi Charles Schwab Kriptoyu Reddetti

0
294

Aracı Kurum Devi Charles Schwab, ‘Tamamen Spekülatif’ Olduğunu Söyleyerek Kriptoyu Reddetti

Bitcoin (BTC) kuşkusuz 2019’da diğer tüm varlık sınıflarından daha iyi bir performans sergilerken (ve son on yılda), kripto para birimleri hala herkes tarafından kabul edilmiş değil. Warren Buffett, Mark Cuban, Ray Dalio, Donald Trump ve Soulja Boy, teknik olarak gerçek hayatta uygulanabilir bir durum olmadan teknik olarak unbacked (desteksiz)  bir varlık olduğu gerçeğini öne sürerek, Bitcoin’e karşı hoşnutsuzluğunu ifade eden ünlüler / önemli insanlar arasında. Bu nefret aynı zamanda bir varlık sınıfı olarak kripto para birimleri ele alındığında da görülmüştür.

Aracılık şirketi olan Charles Schwab, kripto para birimi nefret trenine katılıyor. Şirketin kurumsal iletişimden sorumlu müdürü Rob Farmer, RiaBiz’le yaptığı röportajda, bu varlık sınıfının “tamamen spekülatif araçlar” olduğunu söyledi.

Gerçekten de, Bitcoin ticaret hacminin büyük bir kısmının, ticarette kullanım için değil, izinsiz ve dünya genelinde para taşımak veya başka bir amaca hizmet etmek için spekülatif amaçlı olduğuna inanılıyor. Ancak, bu kripto para birimlerinin kötü olduğunu ve potansiyelinin olmadığını göstermez.

Bu yıl Bitcoin’in altın ve diğer güvenli mülk varlıkları ile olan fiyat korelasyonları ile vurgulandığı gibi, BTC potansiyel bir finansal gerileme karşısında spekülasyon yapmak için kullanılmaya başlandı.

Charles Schwab, mesafe tutuyor gibi gözükse de, kripto para birimi oyununa atılan diğer aracı kurumlar ve finansal kurumlar var. Schwab rakibi Fidelity, zaten Bitcoin ticareti ve velayet hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca, RIAbiz raporuna göre, marj alımlarını ve kısa devreleri mümkün kılmak için hazırlanıyor, ayrıca ERC-20 tabanlı token’ları destekleyecek bir Ethereum cüzdanı oluşturdu.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın