APT Token Fiyat Analizi: Fiyat Beklenen Ralliyi Sürdürecek mi?

Aptos fiyatı, yüksek işlem hacmiyle 8,8 dolar ile aralığın en yüksek seviyesini aşmayı başardı. Bu, alıcıların APT token ‘a olan inancını gösteriyor ve 10 dolarlık hedefe doğru emin bir adım olarak görünüyor. Bitcoin grafiklerde zayıf görünürken, APT token alıcıları için bazı riskler de bir yandan devam ediyordu.

APT token fiyatındaki hareket, birkaç gün önce Ethereum ile benzer bir eğilim gösteriyordu. ETH de benzer bir şekilde aralığın en yüksek seviyelerini ve yükseliş kırıcısı olarak yeniden test edilen bir düşüş emri bloğunu geride bıraktı. Peki APT’de 10 dolara doğru bir hareket mümkün mü?

Aptos Token

Aralık 7,7 dolardan 8,8 dolara kadar uzanıyor. Token, Asya seansı sırasında, bu yüksek değerleri güçlü bir hacimle aşmayı başardı. RSI da yükseliş momentumunun altını çizmek için yükseldi.

Bunu yaparken, fiyat bir geri çekilme üzerine yeniden test edilebilecek iki kısa vadeli alan sundu. Bunlardan ilki 8,65 dolardaki H2 yükseliş kırıcısı, diğeri ise 8,2 dolardaki H4 yükseliş emir bloğuydu. OBV, fiyatın yanı sıra yerel bir direnci de kırdı ve bu da yukarı doğru hareketin gerçek talep tarafından desteklendiğini gösterdi.

Ancak, dikkat edilmesi gereken bir faktör 8 Mayıs’taki FVG’dir. Mor kesikli çizgi bu dengesizliğin üst kısmını temsil etmektedir. APT token’ın bir başka yükselişten önce bu seviyeden 8,2 ya da 8,6 dolara kısa bir geri dönüş yaşaması mümkündü. Kuzeyde bir sonraki direnç seviyesi 10 dolar bölgesindeydi.

APT token

Öte yandan APT token’ın kısa vadeli rallisina “açık pozisyondaki” artış da eşlik ediyor. Bu da piyasadaki güçlü yükseliş eğiliminin bir göstergesi. Ayrıca, grafikte de vurgulandığı üzere, yukarı yönlü hareket kısa likidasyonlarla da desteklendi.

Tasfiye edilen ayılar, pozisyonlarını kapatmak için varlıkları piyasa fiyatından satın almak zorunda kalıyor. Bu da kısa vadeli yükseliş momentumuna katkıda bulunur. Ancak, bu siparişler tükendiğinde, Aptos daha önce vurgulanan destek bölgelerine doğru geri çekilebilir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.