Apple, Kripto Paraları İzliyor!

Teknoloji devi Apple şirketinden bir yetkili kripto paralar hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Apple Pay başkan yardımcısı Jennifer Bailey San Francisco’da bulunan özel bir etkinlikte CNN televizyonlarına konuştu:

“Biz kripto paraları izliyoruz. İlginç olduğunu düşünüyoruz. Uzun vadede çok önemli potansiyeli olduğuna inanıyoruz. “

Bugün yaptığımız haberde Samsung’un yeni telefonunu sizlerle paylaşmıştık. Samsung kripto para ve blockchain uygulamalarını destekleyen yeni nesil akıllı telefon serisini bugün Güney Kore’de tanıttı. Uzak doğulu şirket bunun yanında amiral serileri olan Galaxy S10 ve Note 10′ da blockchain uygulamalarına yer veriyor. Samsung’un bu konuda agresif atakları olurken buna cevap Amerikan gecikmedi.

Facebook kendi kripto parası üzerinde çalışırken… Samsung konuyla yakından ilgilenirken… Apple’ın eli kolu bağlı oturmasını beklemek akıl karı olmazdı. Apple Pay’de üst düzey yetkili olan Bailey, ” Apple, kripto paraları izliyor ” derken aslında konunun onlar içinde hayati olduğunu anlattı.

San Francisco’da gerçekleşen toplantı kripto paralar ile alakalı olmadığı için yetkililer, konuyla alakalı daha fazla konuşmadı. Apple’ın konuyla alakalı atacağı herhangi bir somut adım çok büyük etki yaratabilir muhakkak. Bakalım bu izlemenin arkasından neler çıkacak…

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.