Apple Blockchain’i Nasıl Kullanıyor?

0

Apple Inc en iyi amiral gemisi iMac ve iPhone ürünleriyle tanınıyor, ancak tarihsel olarak elbette, hepsi gerçekten de (en azından ana akımda) iPod’un piyasaya sürülmesiyle başladı. Apple Inc, çeşitli donanım ve yazılım ürünlerinin tasarımı ve geliştirilmesinde uzmanlaşmış ve genellikle Microsoft’un teknoloji hakimiyeti açısından tek gerçek rakibi olarak kabul edilen, ABD merkezli çok uluslu bir şirket. 2018’de tahminen 265.595 milyar dolar gelir elde ettiğinden, Apple’ın açıkça büyük olduğu görülüyor.

Ayrıca, bu kadar büyük bir teknoloji firmasının blockchain teknolojisin de öncü olmak isteyeceği, daha erken zamanda keşfetmek isteyeceği açıktır. Ama maalesef, Apple henüz kendi Applecoin veya iCoin’lerini piyasaya sürmüyor, ancak geçtiğimiz haftanın ortasında çıkan haberlere göre, Apple Inc, Apple’ı üretmeyi amaçlayan yeni üretim yöntemleri keşfetmek için blockchain teknolojisini kullanacaklarını doğruladı. CCN’ye göre:

“Teknoloji devi, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ile Blockchain’i bir biçimde veya şekilde uygulamanın yollarını aradığını belirten bir rapor hazırladı.”

Apple, dosyalamalarında aslında blockchain teknolojisini kullanacaklarını söylemedi, aksine doğal mineral ve ürünleri tedarik etmeyi daha etik hale getirmek için tasarlanmış çözümler bulmak amacıyla blockchain teknolojisini kullanabileceklerini ima etti.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın