Nisan 28, 2022

ApeCoin Yükselmekten Sıkılmıyor, Sonraki Hedef Belli Oldu

ApeCoin (APE) fiyatı, bir süredir herhangi bir dinlenme noktası yaratmadan yükselmeye devam ediyor ve bu durum devam ederse dik bir düzeltme yolda olabilir. Bununla birlikte, APE etrafındaki yükseliş hissiyatı göz önüne alındığında, yaklaşmakta olan geri çekilme, sabırlı alıcılara tüm zamanların en yüksek seviyesini ayarlamadan önce altcoini indirimli olarak biriktirme fırsatı da sağlayabilir.

ApeCoin Yeni Bir Zirveye Hazırlanıyor

ApeCoin fiyatı 20 Nisan tarihinden bu yana dört en yüksek ve üç en düşük seviyeyi belirledi ve 20,29 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Bu salınım noktalarını trend çizgileri kullanarak birleştirmek, düşen bir kamayı ortaya çıkaracaktır.

Oluşan bu teknik model, ilk yüksek ve düşük salınım arasındaki mesafenin ölçülerek elde edilen %17’lik bir düşüş gösteriyor. ApeCoin düşen kamanın alt trend çizgisini ihlal etmemiş gibi görünse de yatırımcılar bunun bir sonraki ayağının 19,89 dolar seviyesinde gerçekleşebileceğini tahmin edebilirler. Dolayısıyla, bu seviyeye %17 ölçüsünün eklenmesi 16,47 dolarlık bir hedef ortaya çıkaracaktır.

Düşüş tezine güven ekleyen şey, fiyatın yüksek zirveleri ile Göreceli Güç Endeksi’nin (RSI) düşük zirveleri arasındaki düşüş eğilimidir. Bu teknik oluşum, dayanak varlığın değeri yükselirken momentumun azaldığını gösteriyor.

Yatırımcılar, ApeCoin fiyatının mevcut konumundan yaklaşık %18 oranında gerileyerek 16,47 dolara geri dönmesini bekleyebilirler. Bu hareket görünümde kısa vadeli düşüş olsa da, arada kalan alıcılar için bu, birikim yapmak için mükemmel bir fırsat sunacaktır.

Trend tabanlı Fibonacci uzantısına dayanarak, 16,47 dolardan kaynaklanan ralli muhtemelen ApeCoin fiyatını tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 24,57 dolara itecek. Bu artış toplamda %50’lik bir kazanç anlamına gelecek.

apecoin

ApeCoin fiyatını ararken bir satış baskısı ile karşı karşıya kalırsa, dört saatlik bir mum çubuğunu 16,47 doların altında kapanışla sonuçlanabilir. Eğer bu kapanış olursa, yükseliş tezi geçersiz olacaktır. Bu gelişme fiyatın 14,43 dolara ve daha da altına düşmesine neden olacaktır.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : FXStreet


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.