ApeCoin Önemli Bir Dönüm Noktasında – Dikkat Edilmeli!

0
ApeCoin Önemli Bir Dönüm Noktasında - Dikkat Edilmeli!
  • ApeCoin fiyatı şu an 3 dolarlık psikolojik seviyenin üzerinde işlem görmeye devam ederken bir toparlanma deniyor.
  • Toparlanma eğilimi. devam ederse sonuç trader’ları memnun edecek türden olabilir ve toplamda %40 artışla 5,02 dolara kadar yükselebilir.
  • 3 dolarlık psikolojik seviyesinin altına yakın bir günlük mum çubuğu, toparlanma tezini geçersiz kılacaktır.

ApeCoin fiyatı şu an listelenme fiyatının çok altında işlem görerek yatırımcılarına istediği olumlu havayı vermekte zorlanıyor. Diğer altcoin’lerde de görülen toparlanma eğilimi APE için de geçerli olursa daha yüksek seviyeler ile olumlu hava yakalanabilir.

ApeCoin Fiyatı İyileşme Belirtileri Gösteriyor

ApeCoin fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 27.49 dolardan %88 değer kaybetmiş durumda. Bu düşüş ise 50 günden az sürdü ve APE fiyatını 5.02 dolarlık liste fiyatının altında düşürdü. Mevcut güçlü satış baskısı, aşağı yönlü piyasa yapısının yanı sıra bazı daha karamsar gelişmelerin bir sonucu olarak ortaya çıktı.

ApeCoin’in çöküşünü onu 3 dolarlık psikolojik seviyeye yaklaştırdı ancak beklenildiği gibi bir yeniden test gelmedi. Bu gelişmeler, bir iyileşmenin beklenenden erken başlamış olduğunu gösteriyor. Sonuç olarak, APE hızlı bir toparlanma umuduyla konsolide oluyor.

ApeCoin fiyatının karşılaşacağı tek direnç ve engel, APE’nin liste fiyatını 5.02 dolardan yeniden test etmesine izin verecek olan 4 dolarlık psikolojik seviye gibi görünüyor. Bu hareket toplamda mevcut konumdan %40’lık bir yükseliş kaydedecek ve 3.57 dolardan olacak.

Artış büyük olasılıkla yukarıda belirtilen seviyede sınırlı olsa da, piyasa koşullarının elverişli olması durumunda daha fazla tırmanış şansı mümkün olabilir. Böyle bir durumda, APE 6.09 dolarlık engeli yeniden test edebilir ve toplam artışı %70’e çıkarabilir.

ApeCoin

İyileşme görünümü makul görünse de, günlük 3 dolarlık psikolojik seviyenin altına yakın bir mum çubuğu yükseliş tezini geçersiz kılacaktır.Böyle bir durumda ApeCoin fiyatı, fiyat keşif moduna girecek ve 2,50 dolar seviyesini tekrar ziyaret edecektir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın