Anonim Hayırsever, Şehir Şehir Kripto Para Dağıtıyor!

Şehir şehir gezip bedava kripto para dağıtan anonim hayır sever The Bitcoin Man of Bakersfield, ilk olarak 1.000 dolar değerinde Bitcoin Cash dağıttı, şimdi ise Binance Coin dağıtmaya başladı. Hayırsever anonim kişi bu kripto paraları kupon üzerinde QR kodu ile basit bir oyun karşılığında dağıtıyor.

Kağıt Cüzdan Kullanıyor

Anonim kişinin ilk dağıtımından 1.000 dolarlık Bitcoin Cash kazanan Adam Fisher isimli vatandaş oldu. Hayırsever Bitanonim kişi gittiği şehirlerde, kağıt cüzdan kullanıp bu kağıtlara kripto cüzdanı yapıp belirli yerlere gizliyor genellikle elektrik direklerine yapıştırıyor. Bu kağıtları bulan kişi anonim kişinin ipuçlarını bularak, ödülün sahibi oluyor.

Hayırsever anonim kişi son olarak kendisini Kaliforniya’nın Fresno şehrinde gösterdi. Anonim kişi kişisel Instagram hesabı üzerinden devamlı olarak gittiği yerleri paylaşmakta ve kripto para kuponlarını paylaşmakta. İlk ödülün sahibi olan Fisher yapmış olduğu açıklamada, Instagram üzerinden takip ettiği anonim kişiyi fonları nereye sakladığını sadece 15 dakika şehir haritasına bakarak bulduğunu belirtti.

Paylaşımlarla Bedava Kripto Para Bulunuyor

Fisher açıklamasının devamında gizli hayırseverin yapmış olduğu işi çok etkili bulduğunu belirtti. Hayırseverin Fresno şehrine gelip orada paylaşmış olduğu görseli araştırıp kuponu bulan Fisher yapmış olduğu takip sonucu istediğine ulaştığını belirtti.

Hayırsever anonim kişi bu şekilde fotoğrafları ve sakladığı QR kodlarını paylaşmaya devam ediyor. Bu paylaşımları dikkatle takip eden kişi kuponu bulduğunda kripto parayı kendi cüzdanına aktardığı biliniyor.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.