Boğa Yaklaşırken: Analiste Göre Bu Üç Altcoin İçin Şimdi Tam Zamanı!

CryptoBusy kanalının sunucusu olan Josh, üç altcoin’in (Hedera, Cardano ve Chainlink) şu anda büyük satın alma potansiyeline sahip olduğunu belirten bir video yayınladı. Bu altcoin’lerin fiyatları, tarihsel zirvelerinden %85-87 düştü ve alım için iyi bir fırsat sunuyor. Josh’a göre, bu üç altcoin‘in düşük fiyatları, yaklaşan boğa koşusunda büyük potansiyel kazançlar sağlayabilir.

CryptoBusy’de kanalının sunucusu olan Josh, mevcut piyasa koşullarında büyük satın alma potansiyeline sahip olduğu üç altcoin’i listeledi. Kripto analistine göre Hedera (HBAR), Cardano (ADA) ve Chainlink (LINK) göre şu anda alım için iyi bir yerde bulunan en “sıcak” altcoin’leri oluşturuyor.

Yakın tarihli YouTube videosunda Josh, üç kripto para biriminin, analiz yaptığı sırada genel olarak %0.2 kazanan kripto pazarında en çok kazananlar olduğunu belirtti.

Josh’un ilk seçimi, Hedera ağının yerel coin’i olan HBAR’dır. Geliştiricilerine göre Hedera, merkezi olmayan ekonomi için kurumsal düzeyde bir kamu ağıdır. Bireylerin ve işletmelerin güçlü merkezi olmayan uygulamalar (DApp’ler) oluşturmasına olanak sağlar. Josh’a göre HBAR, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan (ATH) 0.5839 dolardan mevcut fiyatı olan 0.0718 dolara düştükten sonra büyük potansiyele sahip kripto paralardan biri. Bu hareket, %87’nin üzerinde bir düşüşü temsil ediyor ve altcoin fiyatının zirveye geri dönmesi için kat etmesi gereken çok yer var. Josh ayrıca, ilk 30 kripto para biriminden biri olmanın HBAR’ı ilgili yatırımcılar için güvenli varlık haline getirdiğini de belirtti.

Josh’un listesindeki bir sonraki altcoin, ADA. Cardano (ADA) şu anda CoinmarketCap’te 7. sırada yer alıyor ve bu yazının yazıldığı tarihte 0.3918 dolar işlem fiyatına sahip. Bu fiyat aynı zamanda 3.0994 dolarlık ATH’den %87’den fazla düştüğünü gösteriyor. Josh’a göre, Cardano ağındaki gelişmeler ve blockchain güncellemeleri devam ederse, önümüzdeki boğa koşusunda ADA’nın fiyatı 5 dolara kadar çıkabilir.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Josh son olarak, Chainlink’in platform token’ı olan LINK’in önemli bir yükselişe hazır olduğuna inanıyor. Mevcut LINK fiyatı, onu ATH’sinden %85.92 daha düşük gösteriyor. Ayrıca, ticaret hacmindeki artışın ve LINK’in teknik kurulumunun, 19. sıradaki kripto para birimini yaklaşan boğa koşusunda önemli kazançlar sağlayacak bir konuma getirdiğini düşünüyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : Coin Edition


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.