Analist Radarındaki Altcoin’leri Açıkladı: İşte Ralli Hedefleri!

Popüler bir kripto stratejisti, akıllı sözleşme protokolü Solana (SOL) ve sanal gerçeklik platformu Decentraland (MANA) dahil olmak üzere üç altcoin için kısa vadede ralli beklediğini açıkladı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, Cantering Clark takma adıyla tanınan analist, 141.400 Twitter takipçisine, Solana’nın yakın zamanda çapraz direncini kırdığını ve bu seviyeyi başarıyla destek olarak yeniden test ettiğini söyledi.

Kripto strateji uzmanına göre, SOL için 45 doların üzerinde bir hareket, 60 dolar seviyesine bir ralli için kapıyı aralayabilir. Yazının kaleme alındığı sırada, Solana 43.01 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Trader’ın radarındaki bir sonraki altcoin Decentraland. Cantering Clark, MANA’nın 1.03 dolar seviyesinde yer alan direncini aşmaya hazırlandığını söyledi.

“Biraz daha zorlayabilirsek son 30 günün yeni zirvesi geliyor. […] MANA mavi seviyeye doğru kapanış yapabiliyorsa, biraz önü açık hale gelmeli.”

MANA grafiği

Analistin grafiğine göre, 1.03 doların üzerindeki bir hareket, MANA’yı 1.33 dolarlık hedefe ulaştırabilir. Yazının kaleme alındığı sırada, MANA 0.98 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Yatırımcının radarındaki son altcoin, Frax Share (FXS). Cantering Clark, FXS’nin 6 dolar seviyesindeki direnci desteğe çevirdikten sonra net bir yükseliş yapısına sahip olacağını öngörüyor.

“Piyasa, altcoin’lerle hareketli ve hızlı bir tur oynamaya hazır gibi görünüyor. 

Muhtemel mini-altcoin sezonu yakın mı? 

FXS’te çok net bir şekilde kurulum oluşmuş. Ralli başlaması için bunu bekliyordum. Bence çok yakında gerçekleşecek. 

Buradan 2x oldukça kolay.”

FXS analiz

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : daily hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.