Analist, Piyasa Genelindeki En Son Düzeltme Sırasında Satın Aldığı 7 Varlığı Açıkladı

Yeni bir tweet serisinde Credible Crypto, büyük piyasa değerine sahip olan bazı altcoin’lerin herhangi bir dramatik fiyat düşüşü olmadan ani düzeltme sırasında güçlü görünmeye devam ettiğini iddia ediyor. Trader’a göre dip, önemli bir satın alma fırsatı sağlıyor.

Analist bu süreçte; Bitcoin Cash (BCH), merkezi olmayan genel ağ Hedera Hashgraph (HBAR), merkezi olmayan uygulama platformu EOS, Bitcoin fork’u Litecoin (LTC), gizlilik odaklı coin Zcash (ZEC), en iyi akıllı sözleşme platformu Ethereum (ETH) ve Ripple’ın yerel token’ı XRP satın aldığını açıkladı.

“Büyük coin’ler bu düşüşe kesinlikle çok iyi dayanıyorlar. Dipten satın almak istediğinizde görmek isteyeceğiniz şey tam olarak budur. XRP, HBAR, BCH, EOS, ZEC, ETH, LTC yükleniyor.”

Credible Crypto, takipçilerinin muhtemelen yeterince Bitcoin fork’una sahip olmadığını varsayarak, Bitcoin Cash’i özellikle vurgulamaya devam ediyor.

“Tekrar edeceğim. BCH’ye yeterince maruz kalmıyorsunuz.

Credible Crypto ayrıca, merak uyandırıcı bir platform olan Hedera Hashgraph’ın derinlemesine bir analizini de veriyor ve yazım sırasındaki 0.31 dolarlık fiyatından yüzde 545 ila yüzde 1512 arasında bir ralli yaşayabilecek olduğunu iddia ediyor.

“2.00 – 5.00 dolara ulaşacağız.”

Trader’a göre, ivme kazanmak ve ralliye başlamak için HBAR’ın gücünü 0.35 dolar aralığının üzerinde tutması gerekiyor.

Analist insanların, bu pump’ın uzun sürmeyeceğini düşündüklerini, bu ifadenin yanıltıcı ve çok abartılı bir ifade olduğunu söylediklerini, ama bunun doğru olmadığını belirtiyor:

Arkadaşım, pump 0.24 dolardan başladı ve HBAR şu anda 0.34 dolardan(paylaşımın yapıldığı zamanki fiyat) işlem görüyor, yaklaşık %40 daha yüksek. Daha ne istiyorsun?”

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak: Dailyhodl

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.