Mart 29, 2022

Analist Kripto Planını Açıkladı: Bu Üç Altcoin’de %200’lük Artışlar Bekliyor!

Popüler bir kripto analisti ve trader’ı, üç altcoin’in birkaç aylık düşüş trendine katlandıktan sonra fiyatlarında yükselmeye hazır olduğunu düşünüyor.

Trader Altcoin Sherpa, 170.800 Twitter takipçisine “aklı başında kimsenin” şu anda altcoin pazarında tüm zamanların en yüksek seviyelerini beklemediğini söyledi. Bununla birlikte, birçok kripto varlığın fiyatının son zamanlardaki en düşük seviyelerine kıyasla 2-3 kat artabileceğini düşünüyor.

Örnek olarak analist, Mart ayının ortasındaki en düşük seviyelerinden yaklaşık %200 artabileceğine inandığı üç kripto varlığına dikkat çekti. Altcoin Sherpa, merkezi olmayan finans (DeFi) platformu olan Compound‘un (COMP) 290 dolar aralığını tamamen aşabileceğini tahmin ediyor. COMP yazı yazılırken 143 dolardan işlem görüyor.

analiz1

Bunların yanında trader, Theta Network‘ün (THETA) 6.50 doları aşabileceğine inanıyor. THETA yazı yazılırken 3.95 dolardan işlem görüyor.

analiz2

Altcoin Sherpa ayrıca, merkezi olmayan borsa PancakeSwap’ın yerel token olan CAKE’nin 17 doları geçebileceğini düşünüyor. CAKE, yazı yazılırken 8.77 dolardan işlem görüyor.

analiz3

Altcoin Sherpa, trader’ları bu üç özel kripto varlığını satın almaya teşvik etmediğini de belirtiyor. Aksine, onları daha geniş altcoin piyasasının örnekleri olarak görüyor. Analist, genel pazar planının hala Bitcoin (BTC) etrafında döndüğünü de ekliyor.

“Aktif piyasa katılımcıları, bu mevcut ortamda en çok ödüllendirilen trader’lar olacak. Bu koşullarda likiditenin hala bir sektörden diğerine akacağı tahmin ediliyor.

Planım: Hala BTC’nin 50.000 – 55.000 dolar ya da başka bir seviyeye ulaşmasını beklemek ve ardından birçok pozisyonumu boşaltmak ve biraz riskten kurtulmak. Sevdiğim birçok yerde hala iyi çekirdek pozisyonları koruyacağım, ancak bazılarını satacağım ve yoğunlaştırmaya çalışacağım.”

Bitcoin, yazı yazılırken bir hafta önce fiyatlandırıldığı yerden yaklaşık %11 artışla 47.809 dolardan işlem görüyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : daily hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.