Analist Ethereum Rakibine Dikkat Çekti: Büyük Patlama Yolda!

Kasım ayında dip seviyeden Bitcoin (BTC) satın alan analist, istikrarlı bir şekilde yükselen ATOM fiyatı için büyük bir ralli tahmininde bulundu.

DonAlt takma adıyla tanınan analist, Ethereum rakibi Cosmos (ATOM) fiyat grafiğinin en iyi durumda olanlardan birisi olduğunu düşünüyor.

Bitcoin’in büyük bir çöküş yaşamadan yoluna devam ettiğini varsayan DonAlt, ATOM’un bir ayı piyasasına dayandıktan sonra oldukça güçlü göründüğünü belirtti.

“ATOM benim de en sevdiğim altcoin‘lerden biri ve harika bir performans sergiliyor. Gerçekten çok iyi görünüyor. Umudum bir süredir oldukça yüksek.

Grafik son zamanlarda oldukça iyi görünüuor. Bunun nedeni, diğer her şeyin yok olması ve ATOM’un büyük bir altcoin ayı piyasası sırasında bir aralıkta tutulması.

Ve bu yüksek aralık gerçekten çok fazla test edildi. Eğer yüksek aralığa geri dönerseniz çok iyi görünüyor. Bu Bitcoin’e karşı, diğer her şey kitlesel olarak düşerken gerçekleşti.

DonAlt, ATOM’un direnci kırmak ve şu anki fiyatı olan yaklaşık 15 dolardan 22 dolara yükselmesini bekliyor. Bu da ortalama %46 artış anlamına geliyor.

“ATOM boğa piyasasını geride bıraktı ve ardından tüm bir ayı piyasasını geride bıraktı. Bu da benim yatırım yapma hevesini arttırıyor. USD çifti de harika görünüyor. Direnci iki kez test ettik. Görünüşe göre direnci kırmak ve 22 dolara çıkmak istiyor. Grafiği beğendim, coin’i beğendim.”

Kaynak : The Daily Hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.