Nisan 16, 2022

Analist Çılgın Kazançlar Sağlayabilecek 5 Altcoin’i Açıkladı!

Piyasa bu günlerde düşüşte. Bu da uzmanlar tarafından genelde yeni projelere giriş yapmak için potansiyel bir fırsat olarak kabul ediliyor. Trader’lar ise bu dönemlerde hangi kripto para biriminin büyük kazançlar sağlamak konusunda potansiyele sahip olduğunu merak ediyor.

Son yayınlana YouTube videosunda, kripto uzmanı Suppoman, Nisan ayında büyük kârlar sağlaması beklenen ve bu dipte satın alınacak en iyi 5 altcoin‘i açıkladı ve bu altcoin’lerden bazılarının bir sonraki Polygon (MATIC) olabileceğini belirtti.

Moonbeam (GLMR)

Popüler analiste göre bir sonraki Polygon (MATIC) olabilecek ilk kripto para birimi Moonbeam (GLMR). Polkadot üzerinde bulunan Ethereum uyumlu bir akıllı sözleşme parachain’i olan Moonbeam, Substrate tabanlı bir ortamda Solidity projeleri oluşturmak veya yeniden dağıtmak için popüler Ethereum geliştirici araçlarını kullanmayı kolaylaştıran bir platformdur.

Moonbeam, yalnızca bir EVM uygulamasından çok daha fazlasıdır: Ethereum’un Web3 RPC’sini, hesaplarını, anahtarlarını, aboneliklerini, günlüklerini ve daha fazlasını yansıtan son derece uzmanlaşmış bir parachain’dir. Proje, aynı zamanda stake etme, zincir içi yönetişim ve zincirler arası entegrasyonlar sunarak Ethereum’un temel özelliklerinin de ötesine geçmektedir.

Moonbeam, gelecek için uygulamalar inşa etme ve gelecekte değer kazanma potansiyeline sahip bir proje olarak görülüyor. Analist, tüm zamanların en yüksek seviyesine 437 dolar gibi yüksek bir seviyede ulaşan altcoin’in bu fiyata yakın zamanda ulaşmayacağını; çünkü bu seviyenin, mevcut fiyata göre değerlendirildiğinde 100 kattan fazla bir artışı temsil ettiğini söylüyor:

“Moonbeam önemli miktarda risk sermayesi fonu aldı. Bunun yanı sıra hem Ethereum (ETH) hem de Polkadot’un (DOT) ölçeklenebilirliği için de hayati derecede önemli. Moonbeam, en önemli ölçeklendirme çözümlerinden biri olma potansiyeline sahiptir. Bu durum gerçekleşirse, altcoin bu yıl büyük bir koşu gerçekleştirebilir. 11x’e kadar çıkabilir, yani bu durumda 1.000 dolarlık bir yatırımınız, 11.000 dolara çıkabilir.”

Moonbeam
Kaynak: Moonbeam.network

Saito (SAITO)

Listedeki ikinci sırada yer alan altcoin ise Saito (SAITO). Saito, blok zinciri uygulamalarını doğrudan tarayıcınızda çalıştıran bir Web3 Vakfı hibe kazananıdır. Ağ, madencilere veya staker’lara ödeme yapmak yerine, ISP’lere ödeme yaparak Web 3 projelerinin harcamaları Infura gibi yırtıcı tekellere aktarmak yerine altyapıyı kendi kendine finanse etmesine izin veriyor.

Saito, Ethereum problemini de çözebilir çünkü node’lar işlemlerin gerçekleşmesi için en yüksek gas ücretlerini ödemeye teşvik edilmez. Bu, sıradan bir kullanıcı için çok daha iyi olduğundan dolayı bu ana akım benimsemeye yol açabilir.

“Bir web 3 katman-1 altyapısı olan Saito, harika bir performans sergileyebilecek bir platformdur. SAITO, şu anki 0,04 dolarlık fiyat seviyesinden 25 kata kadar varacak oranlarda artarak 1 dolarlık bir değerlemeye ulaşabilir.”

Saito
Kaynak: Saito.io

Immutable X (IMX)

Analiste göre bir sonraki Polygon (MATIC) olabilecek üçüncü altcoin ise Immutable X’tir (IMX). Immutable X, Ethereum’un NFT’ler için ilk katman-2 ölçeklendirme çözümüdür. Immutable X, blok zincirinin Ethereum’un düşük ölçeklenebilirlik, zayıf kullanıcı deneyimi, likidite azlığı ve yavaş geliştirme deneyimi gibi sınırlamalarının üstesinden geldiğini iddia eden bir kripto par birimi projesidir.

Immutable X, esasen Ethereum’un yeşil versiyonudur. NFT’lerle ilişkili tüm gas fiyatlarını, oluşturma, basma, aktarma ve satın alma gibi, ortadan kaldıran bir ölçeklendirme çözümüdür.

“Immutable X ile tüm ücretler önemli ölçüde azaltılır. Immutable X çok yeni olduğu için çok fazla bir performans gösterebilmiş değil. Sonuç olarak, en yüksek değerlemesi ise 9,50 dolardır. IMX şu anda coin başına 1,77 dolardan işlem görüyor. Bu, da altcoin’in, şu anda bulunduğu yerden, aralığın alt ucundan, 27 kat bir artış yaşayabileceği anlamına gelir.”

Immutable
Kaynak: Immutable.com

Moonriver (MOVR)

Analistin listesindeki bir sonraki altcoin ise Moonriver (MOVR). Moonriver, Kusama tabanlı Ethereum uyumlu bir akıllı sözleşme parachain’idir. Kalıcı olarak teşvik edilen bir canary ağı sağlayan Moonbeam’e eşlik eden bir ağ olacak şekilde tasarlanmıştır. Herhangi bir yeni kod, başlangıçta gerçek dünyadaki ekonomik ortamlarda test edilip doğrulanacağı Moonriver’a gönderilir, aynı kod, kanıtlandıktan sonra Polkadot’taki Moonbeam’e gönderilir.

Bu, Moonbeam’in sahip olduğundan daha iyi kazanımlara sahip olabilir.  Bu 100 doların üzerine çıkıyor, neredeyse kolay bir 2 kat. Dolayısıyla 57 dolarlık fiyat, dolar maliyet ortalamasını başlatmak için iyi bir pozisyon olabilir. Bu 10x olabilir.

“Bu, kâr açısından Moonbeam’den daha iyi performans gösterebilir. Şu anda, hafif bir top eğilimi olduğunda gerçek bir yükseliş eğilimi gösteren 57 dolar civarında işlem görüyor. Bu 100 dolardan fazla bir seviyeye kolaylıkla ulaşabilir, neredeyse iki kat bir artış. Sonuç olarak, 57 dolarlık fiyat, dolar maliyet ortalamasını başlatmak için iyi bir başlangıç ​​noktası olabilir. On kat artış olabilir.”

moonriver
Kaynak: moonriver

Stratos (STOS)

Analistin listesinde son sırada bulunan altcoin ise Stratos (STOS). Stratos; ölçeklenebilir, güvenilir, kendi kendini dengeleyen depolama, veritabanı ve hesaplama ağı sağlayan yeni nesil merkezi olmayan Veri Ağıdır. Stratos, trustless/güven gerektirmeyen (bir ağ veya ödeme sisteminin çalışması için herhangi bir yabancıya, kuruma veya başka bir üçüncü tarafa güvenmeniz gerekmez), izlenebilirlik, doğrulanabilirlik, gizlilik vb. dahil olmak üzere dağıtılmış bir protokolün merkezi olmayan faydalarını korurken blok zinciri işlem kapasitesini ölçeklendirmek için oluşturulmuştur.

Stratos yaklaşık 0.03 dolarla piyasaya çıkmış bir kripto para birimidir. Ve şu anda ise 1,27 dolar seviyesinde bulunmaktadır. Yani sadece dört kat bile artmış değil. En yüksek seviyeye ulaştığı yer 5,50 dolardı, ancak şu anda bu altcoin o seviyeden 5 kat daha düşük. Bununla birlikte, bir ekosistem kurdukları için EVM uyumludurlar, Cosmos (ATOM) üzerine inşa edilmişlerdir ve saniyede 10.000’den fazla işlemle çok hızlı bir blok zinciri kesinlik süresine sahiptirler. Stratos, ortaya çıkan ilk büyük kripto para ekosistemlerinden biri olabilir.

“Bununla birlikte, Stratos, bir ekosistem geliştirdikleri, EVM uyumlu oldukları, Cosmos (ATOM) üzerine inşa edildikleri, saniyede 10.000’den fazla işlemin çok üzerinde çok hızlı blok zinciri kesinlik süresine sahip oldukları için bu seviyelere tekrar geri çıkabilir. Stratos, kripto para biriminde ortaya çıkan en büyük ekosistemlerden biri olabilir.”

Stratos
Kaynak: Stratos.org

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz

Kaynak : azcoinnews


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.