Analist Bu Üç Büyük Kripto Varlık İçin Yol Haritası Çizdi!

Yaygın olarak takip edilen analist ve trader Jason Pizzino, üç büyük kripto varlığı için ileriye dönük bir yol haritası çiziyor.

Bitcoin (BTC) ile başlayan Pizzino, yeni bir videoda 282.000 YouTube abonesine, önde gelen kripto varlığının Kasım 2022’nin en düşük seviyesine gerilemesinin olası olmadığını söylüyor.

Piyasanın yükselmeye devam ettiğine bakarak makro boğa olabiliriz, ancak geri çekilmeler olacak. Sadece geri çekilmeler olmak zorunda.

Ve burada anlatmaya çalıştığım en önemli şey, bu düşük seviyenin nereye geleceği? Şu anda, göstergelerde gördüğümüz kadarıyla, daha yüksek bir dip bekleyebiliriz gibi görünüyor…

Piyasa 15.000 ila 18.000 dolar arasındaki bu önceki seviyenin üzerinde herhangi bir yere inerse, bölgeye iner ve sonra uzaklaşırsa, ayılar kesinlikle yanıldı çünkü piyasa çökmedi. Bu aslında daha yüksek bir düşük seviyedir.

Bitcoin grafik analizi

Bitcoin’in daha yüksek bir dip seviyeye ulaştığında yükseliş trendini sürdüreceğine inanan Pizzino, 15.000 dolar BTC destek seviyesinin çökmesi halinde yükseliş tezinin geçersiz olacağını söylüyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere haber yazıldığı sırada Bitcoin 20.458 dolardan işlem görüyor.

Solana‘ya (SOL) dönen popüler analist, Ethereum’un (ETH) rakibinin Ağustos 2022’deki 50 doların biraz altındaki en yüksek seviyesine biraz bile yaklaşamadıktan sonra “zayıflık” gösterdiğini söylüyor.

Solana fiyat analizi

Analistin grafiğine bakıldığında, Solana’nın muhtemelen 12,50 dolar civarında desteğe yöneldiğini düşünüyor gibi görünüyor. Bu haber yazıldığı sırada SOL 18,53 dolar değerinde.

Cardano (ADA) söz konusu olduğunda Pizzino, piyasa değerine göre yedinci en büyük kripto varlığının, Ağustos 2022 zirvesine göre daha yüksek bir tepe oluşturamadıktan sonra tıpkı Solana gibi “zayıf” göründüğünü söylüyor.

ADA sadece 0,40 dolara ulaşmayı başardı. Şu anda 0,30 dolar seviyesinde.

Ocak ayında Bitcoin ve ETH gibi diğer piyasalar daha yüksek dipler yaparken yeni dipler yapıyordu. Zayıf bir uzun vadeli pozisyon ile güçlü bir uzun vadeli pozisyon arasındaki fark budur.

Haber yazıldığı sırada ADA 0,32 dolardan işlem görüyor.

Güncel piyasa hereketlerini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : The Daily Hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.