Analist Bu Altcoin’de %30’luk Artış Bekliyor: “Hazır Mısınız?”

0
Analist Bu Altcoin'de %30'luk Artış Bekliyor:

Popüler bir kripto trader’ı, Ethereum (ETH), Chainlink (LINK) ve merkezi olmayan finans (DeFi) sektöründen bir altcoin için ralli tahmininde bulundu.

Altcoin Sherpa olarak bilinen takma adlı analist, 184.100 Twitter takipçisine ETH’nin mevcut fiyatlardan yaklaşık %11 artışla en az 1.500 dolar seviyesini geçmesini beklediğini söyledi.

“ETH: Dürüst olmak gerekirse bu (altcoin) en az 1500 dolara gidiyor. ETH, genel olarak kısa vadeli bir dip oluşturuyor gibi görünüyor ve bence hala iyi görünüyor.”

Ethereum analiz

Altcoin Sherpa, merkezi olmayan oracle ağı Chainlink için de bir kırılma öngörüyor. Analist, LINK’in mevcut fiyatı olan 7.67 dolardan yaklaşık %30 uzakta, 10 dolar civarında 200 günlük hareketli ortalamaya yaklaşmasını bekliyor.

“LINK: Hazır mısınız?”

Chainlink analiz

Altcoin Sherpa’nın takip ettiği bir diğer kripto para Injective Protocol (INJ). Popüler analist, INJ için 2.20 dolar aralığını hedeflemeden önce 1.70 dolar seviyesine yakın bir giriş noktası hedeflediğini söylüyor.

“Geldiği yerde bir sonraki dipten satın alım yapacağım ve bu konuda içim rahat olarak. Bu yer muhtemelen 1 doların ortaları.”

Injective Protocol analiz

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Bitcoin‘e bakıldığında, Altcoin Sherpa BTC’de hala genel olarak düşüşte ve bir sonraki büyük hareketin yeni bir düşüş olmasını bekliyor.

“BTC: Konsolidasyon, 2022’nin tamamı için geçerliydi, bu farklı mı olacak? Trend, aksi gösterilene kadar hala düşüşte. Kötü ve korkutucu ve büyük bir hamle geliyor.”

BTC analiz verisi

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın