Nisan 25, 2022

Analist, Bitcoin Boğalarını Uyarmaya Devam Ediyor – İşte Analistin Yol Haritası

Popüler bir kripto trader’ı ve stratejisti, önde gelen dijital varlığın dibe ulaşmadan önce hala gitmesi gereken bir yol olduğu konusunda Bitcoin boğalarını uyardı.

Kaleo olarak bilinen takma adlı trader, 478.000 Twitter takipçisine Bitcoin’in 2021’in ortalarında görülen en düşük seviyeleri yeniden test etme yolunda olduğunu söyledi. Kaleo’ya göre BTC, önümüzdeki haftalarda bir çöküş yaşayacak ve mevcut fiyatlardan yaklaşık %28 daha düşük seviyelere gerileyecek. Analistin bu tahminin temelinde ise BTC’nin alçalan takoz formasyonu içinde işlem görüyor olması yer alıyor.

“Goblin Kasabasına (grafikte 28-32 bin dolar arası olarak belirlenen seviye) giden yol haritası.”

bitcoin grafik

Trader ayrıca, önümüzdeki birkaç gün içinde 38.500 dolar seviyesinde gerçekleşebilecek bir kırılmanın Bitcoin’i bir sonraki adıma götüren tetikleyici olabileceğini belirtti. Analiste göre 41.000 doların üzerine doğru yaşanabilecek bir artış da koşulları değiştirmek yeterli olmayacak.

“41 bin dolara kadar başka bir fitil sizin yatırımınızı ikiye katlayacak mı? Çünkü büyük resmi biraz değiştirmeden (41 dolara yolculuk) buradan mümkün olan bir olasılık.”  

“Fiyat hareketini ne kadar çok takip edersem, önümüzdeki birkaç hafta içinde bunun gibi bir şey göreceğimize daha çok inanıyorum.

Menzilin devam etmesi ve ardından desteğin altında açık bir kırılma, bu nedenle * teknik olarak * kutu doldurulacak, sadece uzun süre dayanmayacak. ” 

Bitcoin (BTC) Fiyat Haraketliliği

Kaleo, yakın zamanda yaptığı başka bir tahminde de Bitcoin’in 30.000 dolarlık düşük bir aralıkta kalma potansiyeli ile 37.000 doların altında teslim olacağını tahmin etmişti.

[irp posts=”52836″ name=”Bitcoin Düşüşü Bekleyen Analist Nedeni Açıkladı!”]

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : daily hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.