Analist Ben Armstrong: Cardano Fiyatı Ekim Ayına Kadar Yükselmeye Devam Edecek

0

Kripto para analisti ve influencer Ben Armstrong, Cardano’nun rallisinin önümüzdeki altı ay boyunca devam etmesini bekliyor.

Armstrong, 31 Ekim’e kadar Cardano’nun (ADA) 8.00 dolar seviyesine kadar ulaşacağını tahmin ediyor ve bu noktada yatırımcıların kar etmeye başlayacağını söylüyor.

Altcoin döngüsünün sonunda, sanırım Cadılar Bayramı civarında olacak, Cardano’nun 8 dolara ulaştığını şimdiden görebiliyorum. Bir çok insanın 10 dolara ulaşmasını istediğini de biliyorum. Ve sanırım 8 ile 9 dolar arasında, insanlar kâr etmeye başlayacak ve bu bir şekilde son olacak.”

Yazının kaleme alındığı sırada Cardano 1.21 dolardan işlem görüyor ve 10 dolarlık fiyat hedefine ulaşmak için % 700’ün üzerinde değer kazanması gerekiyor. Armstrong, benimsenmesi artmaya devam ettikçe Cardano’nun “uzun süre buralarda olacağına” inandığını açıkladı.

“Şimdi bazı kurumların Cardano’yla ilgilendiğini görüyoruz. Ve bunun bir nedeni olduğunu düşünüyorum. Uzun vadeli oyunu, yavaş yol haritasını anlıyorlar.”

Ben Armstrong, Coinbase’in yaklaşan ilk halka arzının (IPO) Bitcoin dahil bütün kripto para birimlerinin yükselişine etki ettiğine inandığını da ekliyor.

“…Coinbase IPO’sunun, kendisiyle birlikte yukarı doğru çok fazla manipülasyon getireceğine inanıyorum, çünkü bu Coinbase için faydalı. Coinbase’in değerlemesine bakarsanız, doğrudan Bitcoin fiyatına bağlı olduğunu göreceksiniz.”

Kriptoda çok paraya sahip birçok insan var. Ve bu insanların çoğu Coinbase’e bağlı. Coinbase’in birkaç yıl önce wash trading yaptığını biliyoruz. Bunun için büyük bir para cezası aldılar. Yani şu an bu durumun altında onların olmadığını biliyoruz. Tabii, muhtemelen şu an bu durumu biraz daha iyi saklayabiliyor olabilirler. Sanırım bunu ileride göreceğiz…”

“Bitcoin fiyatının 14 Nisan’da gerçekleşecek halka arz günü yükselmesi Coinbase dahil herkes için faydalı olacak. “

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın