Analist Ayı Piyasasında Bile Tutmak İstediği 2 Altcoin’i Açıkladı! 

0
Analist Ayı Piyasasında Bile Tutmak İstediği 2 Altcoin'i Açıkladı! 
  • Popüler kripto analisti Solana (SOL), Binance Coin (BNB) ve iki Ethereum rakibi altcoin dahil olmak üzere bu 6 kripto para birimi için sırada ne olduğunu değerlendirdi.

Kripto topluluğu tarafından yakından takip edilen bir kripto analisti, Solana (SOL) ve Binance Coin’in (BNB) piyasa oynaklığının ortasında tutmak istediği tek dijital varlıklar olduğunu söyledi.

Altcoin Sherpa takma adını kullanan kripto trader’ı, 177.500 Twitter takipçisine Solana’nın büyük olasılıkla iyileşeceğini ve SOL için 15 ila 25 dolar arasında iyi giriş noktaları gördüğünü belirtti.

“SOL: [Bana göre] mevcut bölge kısa vadeli bir sıçrama için iyi bir alım bölgesi, açgözlülük yapmaz ve bunun ‘dip’ olduğunu varsaymazdım.İşler düşmeye devam ederse, dip büyük olasılıkla 20 dolar ortaları civarında olacak.”

altcoin

Trader ayrıca Binance’in kripto varlığını desteklemeye devam edeceğinden emin olduğu için daha fazla BNB satın aldığını söylüyor. Binance Coin şu anda 209,48 dolar seviyesinde bulunuyor.

“BNB son döngüyü bir düşüş trendiyle sürdürdü ancak [Changpeng Zhao]’nun bu şeyin ölmesine izin vereceğini düşünmüyorum. Binance hala önde gelen [merkezi borsa] olarak yerini koruyor ve BNB’nin hala [Binance Smart Chain] üzerinde bir faydası var. Bunun ‘güvenli’ olduğunu düşünüyorum.

Bir miktar [Binance Coin’e (BNB)] zaten sahibim ama daha fazlasını alacağım. Bu ‘güvenli’ görünüyor. Bunlardan bazılarına zaten sahibim, ancak daha fazlasını satın almayı planlıyorum. İşler kötüye giderse burada artı 140’ı hedefliyorum.”

Altcoin Sherpa, Avalanche (AVAX) ve Near Protocol (NEAR), ApeCoin (APE) ve AAVE hakkındaki düşüncelerini de tartışıyor. Analist dump devam ederse, büyük olasılıkla bu token’lardan alacağını iddia ediyor.

“APE: Hala bluechip (güvenilir bir yatırım olarak kabul edilen projeler) NFT. Bence bu ekosistemde çok fazla dolar var, bunun yanı sıra oldukça yenilikçiler,

AAVE: Fat protokolü (tipik olarak metin tabanlı ve oldukça uzun olan ve “ince” bir protokolden daha fazla bant genişliği tüketen komutları ve tanımlayıcıları kullanan bir ağ protokolü) tezi, belki daha fazla değerin protokollere geri dönmesi için zaman geldi,

AVAX: İyi bir geliştirme ve proje ile oldukça yeterli bir L1 protokolü,

YAKIN: İyi bir ‘teknoloji'”

Avalanche hakkında daha geniş bir görüş bildiren Altcoin Sherpa, AVAX‘ın yaklaşık 10 dolara düşebileceği konusunda da yatırımcıları uyarıyor.

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın