Analist Açıkladı: “Kripto Piyasaları Dibe Yaklaştı Çünkü…”

0
Analist Açıkladı:

2018 ayı piyasasının dibini doğru bir şekilde tahmin eden kripto stratejisti, mevcut düzeltme sırasında tek bir altcoin’in güçlü göründüğünü açıkladı.

Smart Contracter olarak bilinen takma adlı analist, akıllı sözleşme platformu Binance Coin’in (BNB) son ayı piyasası sırasında Bitcoin‘e (BTC) karşı çok iyi dayandığına şaşırdığını söyledi.

“Bana 2017’deki [Ethereum]’u hatırlatıyor. En dibe ulaştığımızı düşünerek long pozisyon açmaya başladığımda, BNB benim için onlardan biri olacak.”

Binance Coin, yazı yazılırken son 24 saat içinde %4’ün üzerinde düşüşle 213 dolardan işlem görüyor.

Koinfinans.com olarak belirttiğimiz üzere, bunların yanında Smart Contracter, ayı piyasasının dibinin yakın olduğuna işaret eden gelişmelerin bir listesini derledi. Listenin ilk sırasında ekonomist Alex Krüger’in, Google’daki “ölü Bitcoin” aramalarının hafta sonu tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığını belirten bir tweet’i var.

Stratejist ayrıca Korku ve Açgözlülük Endeksi’nin “aşırı korku” anlamına gelen altı derece gösterdiğini de belirtiyor. Korku ve Açgözlülük Endeksi, 0 ile 100 arasında değişen değerlerle piyasa duyarlılığını ölçer. 0 ile 24 arasındaki değerler aşırı korkunun yaygın olduğunu, 25 ile 49 arasındaki puanlar ise korkuyu gösterir. 51 ile 74 arasındaki bir puan, pazardaki açgözlülüğü gösterirken, 75’in üzerindeki bir puan aşırı açgözlülüğü gösterir.

Analist ayrıca, kripto hedge fonu Three Arrows Capital’in şaşırtıcı kayıp haberlerinin dibin yakın olduğuna dair bir başka işaret olduğunu düşünüyor.

Son olarak Smart Contracter geçen hafta hem BTC hem de en iyi altcoin Ethereum’un (ETH) bir teslim olma aşamasından geçtiğini ve şu anda piyasa değerine göre önde gelen iki kripto varlığı için güçlü destek sunduğunu söylediği bir fiyat alanında işlem yaptığını söyledi.

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın