Mayıs 17, 2022

Analist Açıkladı: Bu 2 Altcoin Var Güçleriyle Fırlayabilir!

Kripto piyasasında yakından takip edilen bir kripto analisti, dijital varlık piyasalarında bir sonraki sıçrama sırasında iki Ethereum rakibinin sert ve hızlı bir yükseliş yaşayabileceğini söylüyor.

Cred takma adıyla bilinen popüler analist haftalık TechnicalRoundup haber bülteninin son sayısında, Ethereum’un (ETH) son 1.900 dolar seviyesine dokunuşunun, aralıktaki kilit bir dip seviyesinde yeni bir test sağladığını ve bu seviyeyi “bir sıçrama için uygun bir nokta” haline getirdiğini söylüyor.

Kripto pazarları düşmeye devam ederse Cred, Ethereum’un 1.400 dolar arasında bir desteği olduğuna ve en kötü senaryoda ise hedefinin 1.000 doların altında olduğuna inanıyor.

[irp posts=”55170″ name=”Bu Meme Coin Nasdaq’ın Listesine Girdi: Alınacak En İyi Coin’lerden!”]

Bu 2 altcoin uygun piyasa koşullarında büyük fırlamalar yaşayabilir

Ethereum rakiplerine de göz atan kripto analisti, başka bir piyasa sıçraması durumunda Solana (SOL) ve Avalanche (AVAX) gibi lider katman-1 altcoin’lerinin en güçlü hareket eden kripto para birimlerinden olabileceğini de iddia etti.

“Bu kripto para birimleri sıçramalarda oldukça başarılı çünkü katılımcılar yeni bir altcoin anlatısının olmadığı bir zamanda [düşüş sırasında normal zamana göre] ‘ucuz’ olduklarında bildikleri ve sevdikleri isimleri satın almaya şartlandırılıyorlar…

Daha da önemlisi, eğer Bitcoin ve Ethereum yönünde kumar oynayacaksanız, onlar yerine Solana ve Avalanche’a yatırım yapmak isteyebilirsiniz, çünkü haklıysanız muhtemelen daha sert bir şekilde fırlayabilir (ve eğer yanılıyorsanız daha büyük bir şekilde elinizde patlayabilir).”

Solana (SOL)

Solana’yı incelediğinde Cred, Solana’nın kabaca 45 ila 79 dolar arasında bir aralıkta hareket ettiğini ve aralığın tepesinin kırılması durumunda güçlü yükselişe işaret edebileceğini söylüyor.

“Mevcut işlem aralığı 44/47 dolar ila 79 dolar arasında. Piyasa patlamaları ve destek başarısız olursa, 25 doların altındaki düşük aralığa doğru hızlı bir hareket bekliyoruz. Sıçrama başarılı olur ve 79 doların üzerindeki bir aralığın geri alımıyla sonuçlanırsa, açık bir şekilde 100 dolar seviyesine doğru bir hareket mümkündür.”

Avalanche (AVAX)

Avalanche’a da daha yakından bakan analist, AVAX hakkındaki görüşünün Solana’ya ilişkin tahminine benzer olduğunu söylüyor. Cred ayrıca akıllı sözleşme platformunda yükselişe geçmesi için iki olası ön koşul sunuyor.

“Solana/Dolar destek seviyesini 44 dolar-47 dolar civarında tutarken, Avalanche tekrar 39 dolar aralığında kapandı. Sonuç olarak, bu altcoin’de uzun süreli bahis yapmak için piyasanın desteği 24 dolarda yeniden test etmesi ya da 39 doların üzerindeki aralığı geri alması gerekiyor.” 

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz

Kaynak : TheDailyHodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.