Aralık 2, 2022

Ünlü Analist Açıkladı: Aralık Altcoin Sepetim Hazır!

Kripto dünyasının tanınan isimlerden Michael van de Poppe, Aralık ayı için altcoin sepetini açıkladı. YouTube kanalında yayınladığı videoda görüşlerini açıklayan analistin listesi dikkat çekti.

Chainlink (LINK)

Michael van de Poppe

Chainlink fiyatı son 24 saatte %0,8 oranında artış kaydederek 7,54 dolardan işlem görüyor. LINK, haftalık grafikte ise %12’den fazla artış kaydetti. Özetle altcoin için işlerin iyi gittiğini söylemek mümkün. Buna karşın BTC ve ETH karşısında hafif de olsa değer kaybetti.

Binance Coin (BNB)

Aralık alcoin sepeti

Michael van de Poppe’un Aralık altcoin sepetinde yer alan diğer varlık ise Binance Coin (BNB) oldu. BNB fiyatı son 24 saatte %2’den fazla düşüş kaydetti. Fiyat şu an 289 dolar seviyesinden işlem görüyor. Haftalık grafikte ise görece stabil kalsa da değer kaybı artabilir.

BNB işlem hacmi ise son 24 saatte %16’dan fazla artışla 1,338,256,714 olarak gerçekleşti.

Polygon (MATIC)

Polygon (MATIC)

Altcoin sepetinde yer alan son varlık ise Polygon (MATIC) oldu. Analiste göre BNB’nin fiyatındaki artış MATIC fiyatında da olumlu karşılık buluyor. Bu nedenle MATIC’i listede görmek pek de şaşırtıcı değil. MATIC fiyatı son 24 saatte görece stabil kalsa da 0,9169 dolardan işlem görüyor. Haftalık grafikte ise artış görmek mümkün.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : CoinEdition


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.